Ben Baba Olamam

7,8/10  (6 Oy) · 
20 okunma  · 
3 beğeni  · 
914 gösterim
Ne çok şeyi yapamazmışız gibi geliyor. Ne çok şeyin içimizdeki varlığından habersiziz. Jason bırakın bir aile kurmayı ciddi bir ilişkisi olmasından bile korkarken başına gelenler yüzünden, en çok da Sarah sayesinde kendisi ile yeniden tanışıyor. Ben Baba Olamam; bir adamın küçük bir bebekten, sevgiden, aşktan öğrendikleriyle nasıl büyüdüğünü anlatırken, sıcacık sevgi dolu anlarıyla sizi de bir sevgi yumağının içine buyur ediyor. Gücünü sevmekten alan ve birlikte mücadele edenlere gelsin; Jason , sen “baba” olabilirsin.
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2015
 • Sayfa Sayısı:
  336
 • ISBN:
  6059021272
 • Yayınevi:
  Müptela Yayınevi
 • Kitabın Türü:
Elif Gökdemir 
22 Oca 17:17 · Kitabı okudu · Beğendi · 4/10 puan

Üniversitenin altın çocuğu Jason Hunter'in sarhoş olduğu bir gece bardaki kırmızı püsküllü ayakkabıları sandalyeye takılan vanilya kadınla cennet adalarındaki aç maymunları ziyarete gitmesi....
1 yıl sonra oğlu Austin ile tanışması ve onu kabullenememesi...
Ve harika bir baba olmasını anlatan bir wattpad hikayesi

ROMANTİK AŞK 
07 Şub 17:18 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 10/10 puan

Josan, üniversite son sınıf öğrencisi. Bulunduğu okulda oldukça popüler.
Kusursuz ve yakışıklı bir genç.. Sevgilisi ise Lauren da okulun en güzel kızı . İkisi 3 yıl önce aralarında bir anlaşma yapmışlar. Aşk yok, bağlanmak yok. Sadece popülerlik için herkesin yanında yani okulda çılgın aşık rolü yapıyorlar. Josan'ın babası annesini aldatmış ve O 11 yaşında iken ayrılmışlar. Josan babasından nefret ediyor. Ve Onunla görüşmüyor. Bir gün okula bir kız geliyor ve Josan kızı tanımıyor ama kesin sarhoşken birlikte olduğu kızlardan olduğunu tahmin edip, okulda ki popüleritesi bozulmasın diye Onu kuzeni olarak tanıştırıyor. Ama kız 1 yaşında olan Austin'in Onun oğlu olduğunu söyler ve artık Ona yalnız başına bakamadığını ve beraber bakmaları gerektiğini açıklar. Ve böylece beraber yaşamaya başlarlar.
Josen bu çocuk olayını okulda ki herkesten saklar. Sonra babası bir gün evlerine gelir ve torununu görür onları tatil için otellerine 1 haftalığına davet eder ve beraber giderler. Burada baba oğulun arası düzelmeye başlar. Ama üvey anne sorundur.
Sarah ise ilk başta Josen'e Austin'in teyzesi olduğunu ve ablasının intihar edip öldüğünü söyler. Sonra josen ile aralarında yakınlaşma başlayınca ve Josen oğlunu kabullenince ve bağlanınca Sarah gerçeği söyler .
Josen babasını otelindeki tatilde Sarah'a evlenme teklifi eder ve orada evlenirler. Josen bir bebek daha ister. Ve bir bebekleri daha olur. ikinci Günışıkları... Josen çocuklarına Günışığı diyor. Bu çok güzel geldi bana...
Ve kızları doğar Sunshine. Sunshine 6 yaşına gelince kanser olduğu anlaşılır ve kansere savaş açarlar. Uzun bir tedavi sürecinden sonra kanseri yenerler.
Bu arada Josen ve annesi tekrardan barışırlar.
Kitap aşk, sevgi ve aile bağları üzerine güzel bir kitaptı.
Kesinlikle tavsiye ediyorum...
İyi okumalar.

Beyza Yavuzyılmaz 
12 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Herkese merhaba! Buralarda daha yeniyim açıkçası ama zorlanacağımı sanmıyorum c: Goodreads'e çok benziyor, bundan :3

Buradaki ilk yorumum Ben Baba Olamam için.
Kitap, Wattpad hikayesi. Ondan dolayı fazla beklenti içine girmeden okursanız eminim daha çok seversiniz :3 Konusu ise kısaca; Jason üniversitenin bir nevi altın çocuk'u. Her durumda önce popüleritisi düşünen bir çocuk. Bir gün üniversitesine bir kız, Sarah gelir ve ona ablasından çocuğu olduğunu söyler. Tabii olaylar hiç düşündüğü gibi değildir Jason'ın.

Şimdi gelelim yorumuma... Dediğim gibi bir watty hikayesi olduğunu bilerek başlarsanız seveceğiniz bir kitap olur. Kitaptaki olaylar hemencecik gelişti, Jason hemen aşık oldu Sarah'a. Ama bu beni rahatsız etmedi. Çünkü kitapta çok fazla olay oluyor, yani aşklarını 50. sayfaya gelmeden değilde 150. sayfaya gelmeden açıklasaydılar kitap uzar gider, sıkardı. Onun dışında duygular çok güzel yansıtılmış ♥ Hele o sonlara doğru... Aklıma geldikçe gözlerim yaşarıyor :'3

Kısacası demek istediğim, fantastik&distopya okuru iseniz ya da polisiye&gerilim okuru, fark etmez, artık hangi tür kitap seviyorsanız sevin bu kitap içinizi mutlulukla dolduracak! Dram okuru iseniz, ohooo kitap sizin için yazılmış resmen :D Benim söyleyeceklerim bu kadar, kendinize iyi bakın. Hadi ben kaçtım! Ay kaçmadan önce puanım, 3,5/5 ♥ 7/10 (şimdi kaçtım asdfgh)