Aydan İnan

Aydan İnan

Yazar
6.9/10
14 Kişi
·
31
Okunma
·
1
Beğeni
·
524
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
336 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10
Üniversite de okuyan Jasonun karşısına tanımadığı bir kadın gelir ve alkollü bir günün de ondan çocuk sahibi olduğu iddiası ile evine yerleşir. Jason kuzeni olarak tanıttığı bir anne ve çocuğuyla birlikte yaşamaya başlar. Jason dan baba olur mu? Kitap benim hoşuma gitti.Bence okuyun.
336 syf.
·2 günde·1/10
Ben Baba Olamam||Aydan İnan(Kitap Yorumu)
.
.
Hekese uzun bir aradan sonra merhaba kitap dostlarım. Buralarda uzun zamandır olmayışımın sebebi: Tabiri yerindeyse hastalıktan ölüyor olmam. Tam olarak modum:🤕🤒🤧 gerçekten böyleyim. Ama bana her şey müstehak. Yağmurda çamurda durursam böyle, yataklardan çıkamam tabii.Aman siz dikkat edin kendinize dostlarım. Havalar sakat. Bir an güneşli olup sonra aniden yağmur bastırabiliyor. Ben yazı özledim . Konuyu çok dağıttım , toparlamam gerekirse: Yine ve yeniden bir watpad kitabi ile karşınızdayım. Kitabın konusuna değineyim hemen. Üniversite öğrencisi olan Jason, züppenin sözlükteki karşılığı olan bir insandır. Nerese akşam orada sabah,her sabah başka bir kadının yanında uayanan tiplerden işte. Sevgilisi ise okulun en popüler ve gıcık kızı. Yine ve yine aile hüsranına uğramış bir erkek profilimiz var bu kitapta da. Jason'un ebevynleri,Jason 11 yaşındayken ayrılırlar. Karakter babasından nefret ediyor. Çünkü babası annesini aldatmış. (Asla bizim genç yazarlarımız normal bir aile yazamıyor.) Bir gün okula bir kız geliyor. Jason kızı tanımıyor ama ne hikmetse(!) birlikte olduğu kızlardan biri olduğunu anlıyor. Okuldaki itibarı bozulmasın diye kızı kuzeni olarak tanıtıyor. Kız, Jason'a 1 yaşında olan Austin adlı bebegin onun oğlu olduğunu iddia ediyor. Kendisinin çocuğun teyzesi olduğunu ve artık çocuğuna tek başına bakamadığını söylüyor. Jason ilk başta çocuğu kabul etmiyor. Kabul ettikten sonra da herkesten saklıyor.Bir gün babası eve gelir ve torununu görür. Oğlu ve Sarah'ı(Austin'in teyzesi) tatile yollar. Sonra baba oğul barışır falan burası çok saçmaydı gerçekten. Annen anlatıldı yani bu kadar mıydı babanı sevmeyisin? Sonra Sarah ile Joson'ın tatile gider orada birbirlerinden etkilenirler ve Sarah, Austin'in kendi bebekleri olduğunu açıklar. Kitap böyle böyle saçmalayıp devam eder. Ben asla okumayın diyorum. Bu tarz kitapların hala beğeniliyor olması gerçekten çok üzücü. Ülkede eline kalem kağıt alan yazar oluyor.Insanlar sevgilisinden ayrılıyor,öyle efkârlı ki,artık ruhu bir edebiyatçı oldu yazıyor da yazıyor. Sonra ben yazarım deyip ortalarda dolanıyorlar. Yayınevlerine bir kez daha sesleniyorum, Böyle sayfa yığınından ibaret olan kitapları basıp ağaçları ziyan etmeyin lütfen! Çok fazla uzun söze gerek yok,bir sonraki yorumda görüşmek üzere sevgiyle kalın .
336 syf.
·Beğendi·4/10
Üniversitenin altın çocuğu Jason Hunter'in sarhoş olduğu bir gece bardaki kırmızı püsküllü ayakkabıları sandalyeye takılan vanilya kadınla cennet adalarındaki aç maymunları ziyarete gitmesi....
1 yıl sonra oğlu Austin ile tanışması ve onu kabullenememesi...
Ve harika bir baba olmasını anlatan bir wattpad hikayesi
336 syf.
·14 günde·Beğendi·9/10
Tatlı mı tatlı bir Wattpad hikayesi :) Jason, serseri bir üniversiteli. Kadınlara, gece hayatına ve rahatına çok düşkün. Peki ya günün birinde kucağında bebekle, kızın biri kapısını çalarsa? Jason baba olabilir mi?
-spoiler-
<Jason baba olabilir. Hatta belki dünyanın en tatlı,en anlayışlı babası da olabilir ^_^ en sevdiği tişörtünün bebeğinin popişine bez olmasını kaldırabilecek kadar :D
336 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10
Josan, üniversite son sınıf öğrencisi. Bulunduğu okulda oldukça popüler.
Kusursuz ve yakışıklı bir genç.. Sevgilisi ise Lauren da okulun en güzel kızı . İkisi 3 yıl önce aralarında bir anlaşma yapmışlar. Aşk yok, bağlanmak yok. Sadece popülerlik için herkesin yanında yani okulda çılgın aşık rolü yapıyorlar. Josan'ın babası annesini aldatmış ve O 11 yaşında iken ayrılmışlar. Josan babasından nefret ediyor. Ve Onunla görüşmüyor. Bir gün okula bir kız geliyor ve Josan kızı tanımıyor ama kesin sarhoşken birlikte olduğu kızlardan olduğunu tahmin edip, okulda ki popüleritesi bozulmasın diye Onu kuzeni olarak tanıştırıyor. Ama kız 1 yaşında olan Austin'in Onun oğlu olduğunu söyler ve artık Ona yalnız başına bakamadığını ve beraber bakmaları gerektiğini açıklar. Ve böylece beraber yaşamaya başlarlar.
Josen bu çocuk olayını okulda ki herkesten saklar. Sonra babası bir gün evlerine gelir ve torununu görür onları tatil için otellerine 1 haftalığına davet eder ve beraber giderler. Burada baba oğulun arası düzelmeye başlar. Ama üvey anne sorundur.
Sarah ise ilk başta Josen'e Austin'in teyzesi olduğunu ve ablasının intihar edip öldüğünü söyler. Sonra josen ile aralarında yakınlaşma başlayınca ve Josen oğlunu kabullenince ve bağlanınca Sarah gerçeği söyler .
Josen babasını otelindeki tatilde Sarah'a evlenme teklifi eder ve orada evlenirler. Josen bir bebek daha ister. Ve bir bebekleri daha olur. ikinci Günışıkları... Josen çocuklarına Günışığı diyor. Bu çok güzel geldi bana...
Ve kızları doğar Sunshine. Sunshine 6 yaşına gelince kanser olduğu anlaşılır ve kansere savaş açarlar. Uzun bir tedavi sürecinden sonra kanseri yenerler.
Bu arada Josen ve annesi tekrardan barışırlar.
Kitap aşk, sevgi ve aile bağları üzerine güzel bir kitaptı.
Kesinlikle tavsiye ediyorum...
İyi okumalar.

Yazarın biyografisi

Adı:
Aydan İnan
Unvan:
Türk Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 31 okur okudu.
  • 8 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.