Benim Kasam Bacak Aram

8,0/10  (1 Oy) · 
5 okunma  · 
1 beğeni  · 
473 gösterim
'Kendini ateşli bir sevişmeye teslim etmeye hazırlanan İpek, aklından geçirdikleriyle başına gelecekler arasında büyük bir uçurum olacağının elbette farkına varamamıştı. Başkan nazik bir şekilde elinden tutup onu yerinden kaldırmış, boynundan ensesine doğru dudaklarını değdirmeye başlamıştı. İpek tüm bedeninin uyarıldığını hissederken, adamın nefesi hırıltıya dönüşmüştü. Okşamaları canını acıtır bir hal alırken, bir şeylerin ters gideceğini hissetmişti.'

Murat, kazançlı bir iş olacağını düşünerek kabul ettiği miras davası üstünde çalıştıkça, açtığı her kapının ardında daha koyu bir karanlıkla karşılaşıyor. Genelev kadınlarının hikâyeleri, yetiştirme yurdunda tecavüze uğrayan kızların hikâyelerine eklemleniyor. İhtiras, ihanet, hoyratlık, kaba güç, politik güç ve üstlerine yapışan bir cinsellikle yoğrulmuş insanlar, onu gittikçe içinden çıkılmaz bir kuyuya çekiyor. Herkes, şeytani bir kadının kurduğu planda birer piyon, o kadar.

Pınar Sarp, gerçek kişi ve olaylara dayanan ilk romanı Benim Kasam Bacak Aram'da sizi bir kördüğümün içine atacak – çıkabilirseniz, çıkın.
 • Baskı Tarihi:
  2007
 • Sayfa Sayısı:
  304
 • ISBN:
  9944291137
 • Yayınevi:
  Goa
 • Kitabın Türü:
Gamze Toker 
28 Nis 2015 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Universiteli bir genc kiz olarak her genc kizin okumasi gerektigini dusunuyorum.kitabi oldukca kisa bi surede bitirmistim.hem de sadece kutuphaneye gittigim daha dogrusu gidebildigim zamanlarda okumus olmama ragmen.