1000Kitap Logosu
Can Boğazdan Gelir

Can Boğazdan Gelir

Okuyacaklarıma Ekle
TAKİP ET
6.7
3 Kişi
7
Okunma
2
Beğeni
80
Gösterim
368 sayfa ·
Tahmini okuma süresi: 10 sa. 26 dk.
Basım
Türkçe · Türkiye · Hera Yayıncılık · 2014 · Karton kapak · 9786054423279
Sağlıklı 30'u keşfedin ve hayatınızı beklenmedik şekillerde değiştirin. Mümkün olabileceğini düşündüğünüzden daha sağlıklı olduğunuzu hayal edin. Enerjinizi artırmak, daha iyi uyku uyumak, ruh halinizi iyileştirmek ve kalıcı olarak kilo vermek ister misiniz? Sürekli bir şeyler yeme isteği, yemeye bağımlı olma ve suçluluk duyma kısır döngüsünü sonsuza dek kırmak ister misiniz? Damak tadınızın, yemekten hoşlandığınız gıdalarla sizi daha sağlıklı yapan gıdaların aynı olacağı şekilde kendiliğinden değişmesini ister misiniz? Sağlık durumunuzun göstergesi olan semptomları yalnızca tabağınıza koyduğunuz yiyecekleri değiştirerek ortadan kaldırmak ister misiniz? Can Boğazdan Gelir, sadece 30 günle başlayarak tüm bunların mümkün olabileceğini kanıtlayacak. Huffington Post'un 2012 Eylül sayısında En İyi 50 Sağlık Kitabı'ndan biri olarak anıldı. (Tanıtım Bülteninden)
Yasemin Yılmaz
bir alıntı ekledi.
Kitabı okuyunca öğrendim ki; Kalsiyum sandığımız gibi sadece süt ve süt ürünlerinden alınmıyormuş. Yeşil bitkilerde daha fazla mevcutmuş.. Güçlü ve sağlıklı kemik oluşumunun bonus ipucu: ağırlık kaldırmakmış... Yaşadıkça, okudukça öğreniyoruz...
2
Zeynep
bir alıntı ekledi.
"Birçok kişi fasulyelerin iyi bir lif kaynağı olduğunu düşünüyor ve kesinlikle öyle ama hatırlayın, sebze ve meyveler de öyle (sebze ve meyvelerin biyolojik olarak daha fazla kullanılabilir olduğundan bahsetmiyoruz bile). Yani, fasulyelerden makul ölçüde lif alabilmeniz, hindistancevizinin faydalarını görmek için bir hindistancevizli çikolata yemenize benzer. Aynı potansiyel yan etkileri olmayan çok daha iyi lif kaynakları var."
4
50 öğeden 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.