Delicesine Mutlu

0,0/10  (0 Oy) · 
2 okunma  · 
1 beğeni  · 
39 gösterim
Ben bu işten canlı çıktım ve kendime bunu her yaşadığımda, hayatta kalmayı başardığım her seferinde biraz daha güçlü olduğumu tekrar ediyorum.
Tuhaf, komik, dürüst ve garipten bir tık daha fazlası…

Bu kitabı okurken güleceksiniz; ürkecek, rahatsızlık içinde kıvranacak, ağlayacak ve sonra yeniden güleceksiniz. Hatta bir rakun almaya bile ihtiyaç duyabilirsiniz. Ama iki şeyi asla yapmayacaksınız: Jenny’nin akıl hastalığı, utanç ve insanın zorlukları yenme gücüne dair dürüst tartışmalar yapma konusundaki dehasıyla ya da korkusuzluğuyla ilgili şüpheye düşmeyeceksiniz.
—Dr. Brené Brown, Daring Greatly kitabı ile New York Times Bestseller Yazarı

Jenny okurken kahkahalar atacağınız yazılar yazıyor ama aslında gülünmemesi gereken, hatta güldüğünüz için muhtemelen cehenneme gideceğiniz türde yazılar. Dolayısıyla belki de okumamalısınız. Böylesi daha güvenli ve akıllıca olacaktır.
— NEIL GAIMAN, New York Times Bestseller Yazarı

Jenny korkusuz mizah yeteneklerini öylesine gözler önüne seriyor ki içtiğiniz diyet kolayı burnunuzdan püskürtebilirsiniz.
— PARADE

(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2017
 • Sayfa Sayısı:
  392
 • ISBN:
  9786059318525
 • Orijinal Adı:
  Furiously Happy, 2015
 • Çeviri:
  Duygu Günkut
 • Yayınevi:
  Okuyan Us Yayınları
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 1 Alıntı

Sonsuz Kelebek 
01 Ara 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Bu kitaptaki hemen her şey gerçek olsa da, bazı ayrıntılar suçluyu korumak amacıyla gizlendi. Biliyorum, normalde bu 'masumları korumak' için yapılır ama masum iseler insanların korunmaya neden ihtiyacı olsun ki? Onlar zaten masum!

Delicesine Mutlu, Jenny Lawson (Sayfa 16)Delicesine Mutlu, Jenny Lawson (Sayfa 16)