Denizde Macera

8,3/10  (6 Oy) · 
18 okunma  · 
5 beğeni  · 
816 gösterim
Dünyanın en popüler gençlik edebiyatı yazarlarından Enid Blyton'dan heyecanla dolu, hepimizi ele geçirecek muhteşem bir seri!

Issız Kuzey Adaları'na doğru yapılan gizemli yolculuk çok geçmeden dehşet dolu bir maceraya dönüşüyor. Neden mi? Çünkü Bill kaçırılıyor!

Anakaradan çok uzaktaki, terkedilmiş bir adaya tatile gelen Philip, Dunah, Lucy-Ann ve Jack, hiç tanımadıkları bir düşmanla son derece tehlikeli bir oyun oynamaya başlıyor.
Acaba Bill'i düşmanın elinden kurtarabilecekler mi?
Eski yaşamlarına geri dönebilecekler mi?

1968 yılında aramızdan ayrılan Enid Blyton, tüm zamanların en başarılı çocuk kitabı yazarlarından biri. Yedi yüzden fazla kitap yazmış ve yazdığı kitaplar 40'tan fazla dile çevrilmiş, tüm dünyada 400 milyondan fazla okura ulaşmış. Enid Blyton'ın sihirli, macera dolu arkadaşlık hikâyeleri, dünya çocukların büyülemeye devam ediyor. Enid Blyton'ın en sevilenleri arasında "Afacan Beşler", "Gizli Yediler", "Macera Serisi" ve daha pek çok seri sayılabilir.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2008
 • Sayfa Sayısı:
  304
 • ISBN:
  9786050058543
 • Orijinal Adı:
  The Sea Of Adventure
 • Çeviri:
  Banu Akşehirlioğlu
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
Büşra T. 
27 Oca 16:38 · Kitabı okudu · 2 günde · 8/10 puan

okumayı bana sevdiren bu seri olmuştu. Çocuklara okumayı sevdirmek için birebir olduğunu düşünüyorum. Ne de olsa bugün bu kadar okumamı bu seriye borçluyum.

Şansel Oskan 
05 Oca 12:52 · Kitabı okudu · 2 günde · Puan vermedi

Okumayı Mary Enid Blyton'ın kitaplarıyla sevdim. Kitaplarını ezberleyecek kadar okudum diyebilirim. Maceradan maceraya sürükler, hayal dünyanızı harekete geçirir. Çocuklarınıza okumayı sevdirmek istiyorsanız doğru yazar seçimidir.

Zeynep Gençelli 
30 Ağu 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Ilk okuduğum macera serilerinden biri.Kesinlikle tüm çocuklara okutulması gereken bu kitap hem dostluğu,hem güveni,hem de ufak dört çocuğun çok büyük işler yapabileceğinin kanıtı.