Denizin Külleri

9,0/10  (3 Oy) · 
4 okunma  · 
1 beğeni  · 
404 gösterim
19. yy başlarında Londra'nın gözde bekârlarından olan bir dükle, anılarının altında ezilmiş bir kontesin hikâyesi...

Yaşlı kadın eteklerini bir o yana bir bu yana çekiştiriyor, yüzünü buruşturup duruyordu. "Sence de biraz uzun değil mi? Bugün hava yağmurlu tatlım. Kirlenmelerini istemeyiz." Vivian gülümsedi fakat cevap vermedi. Şu anda endişelendiği son şey, çamurlu eteklerdi. Genç kadının içindeki deniz tamamen bir çamur kütlesine dönüşmüştü. Benliği çamura bulanmışken etekler kimin umurundaydı ki?

Susanne yavaşça kalktı ve Vivian'ın omzuna elini koyarken yüzüne anlayış dolu bir ifade yerleştirdi. "Endişelendiğini biliyorum." dedi. Vivian aynadaki yansımasında onun gözlerine dikti gözlerini. "Her gelin endişelenir."
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2012
 • Sayfa Sayısı:
  384
 • ISBN:
  9786054516872
 • Yayınevi:
  Sokak Kitapları Yayınları
 • Kitabın Türü:
Yerli Zorro(Nur) 
20 Oca 11:59 · Kitabı okudu · 15 günde · 7/10 puan

Öncelikle tarihi aşk kurguları benim gerçekten hoşuma gidiyor, zaten eskiye dair ne varsa hoşuma gider ya neyse. Şimdi gelelim bu kitabımız hakkında yorum yapmaya. Yazarımız genç yaşında çıkarmış bu kitabı, Wattpad'ten falan çıkan kitaplardan değil yani. Konusu gayet özgün ve güzel sonlandırmış. Ancak biraz daha kısa tutabilirdi. Sonlara doğru ufak bir bocalama yaşandığı belli ama yine de güzel bitirilmiş. Sonu acı biten kitapları seviyorsanız tavsiye edebileceğim bir kitap.