Eylül'ün Seçimi

6,5/10  (2 Oy) · 
3 okunma  · 
2 beğeni  · 
471 gösterim
Hayatınızı yeniden yaşama fırsatı elde etseydiniz tercihleriniz nasıl olurdu?

"Kısmet böyleymiş" dediğimiz şeyler gerçekten kısmet mi yoksa bizlerin seçimleri mi?

Bunları düşünmek pek çok insanı rahatsız eder, dolayısıyla yapmış olduğumuz seçimleri "alın yazısı" olarak nitelendirip işin kolayına kaçarız. Eğer hayatı yeniden yaşama fırsatı elde etsek kim bilir bu yeni yşamımızda neleri değiştiririz? Romanın güzel ve çekici kadın karakteri Eylül değişik hayatlar yaşarken siz de kendinize şu soruyu soracaksınız: "Benim hayatımın paralel versiyonları nasıl olurdu?" Yaşarken çok önemsediğiniz hayatınızı, eğer farklı tercihler yapmış olsaydınız nasıl yaşardınız? Yaşadığınız her günü aslında paralel düzlemde binlerce değişik şekilde yaşıyor olabilir miydiniz?
Elinizdeki bu kitabı okurken siz de kendinizden bir şeyler bulacak ve kendi yaşam tercihlerinizle paralellikler kurarken yaşadığınız bu hayatı ve verdiğiniz kararları sorgulama fırsatı bulacaksınız.

Atıf, Musa, Steven, Yusuf ve Bünyamın'in Eylül'le ayrı ayrı hayatlarda kesişen yollara ve Eylül'ün zor seçimi... Kitabın karakterleriyle heyecanlı ve keyifli, farklı farklı beş hayat yaşayacak, onları sevecek ve kendinizden bir şeyler bulacaksınız.

Peki adeta zamanda yolculuk yaparak Eylül'le birlikte hayatınızı tekrar gözden geçirmeye hazır mısınız?
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2011
 • Sayfa Sayısı:
  415
 • ISBN:
  9786055422189
 • Yayınevi:
  Nokta Yayınları
 • Kitabın Türü:
Rabia Özen 
23 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 6/10 puan

İnceleme yapmayı düşünmemiştim fakat kimsenin yapmadığını görünce yazmak istedim. Kitabı bir kaç yıl önce üniversite öğrencisiyken aldığım setin içinden çıktığında okumaya başlamıştım. Çok bir şey beklemeyerek okumuştum bu kitabı , içeriğinde ki hayatımızın kader algısını değiştirebilecek olsaydık yaşamımız nasıl olurdu şeklinde ilerliyor kitabın kahramanı Eylül farklı kültürden farklı meslekten insanlarla evlenmiş ve farklı hayatlar yaşıyor, bu maceraya da sizi ortak ediyor. Okunabilir bir kitap.. Sağlıcakla kalın.

missbee 
15 Haz 02:24 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 7/10 puan

kitabı okumaya başlarken çok bir şey beklemedim. Basit konulu bir kitap olarak düşündüm. Şaşırttı beni ,güzeldi , okumanızı tavsiye ederim.