Fatma

10,0/10  (2 Oy) · 
4 okunma  · 
3 beğeni  · 
327 gösterim
Necla, yavaş yavaş gelip, yataktan kalkarak korku içinde karşısında bekleyen Fatma’nın çenesini kuvvetli elleri ile tutup, sıkmaya başladı. Fatma, bağırmayı ya da Necla’ya karşı hamle yapmayı düşündü ama aynanın sivri ucunu gırtlağına dayayan Necla’nın tehdidi onu hareketsiz bıraktı.

Necla: “Sesini çıkartırsan gırtlağını boydan boya keserim, küçük fahişe. Ses yok.” dedi. Daha sonra, sol elindeki aynayı Fatma’nın gırtlağında tutarak uzun diliyle kızın yanaklarını, ağzını, kulaklarını, burnunu yalamaya başladı. Sağ eliyle de Fatma’nın göğüslerini ve uzvunu okşuyordu. Dudaklarını, Fatma’nınkilerle birleştirip uzun uzun öpüp, dilini Fatma’nın ağzında dolaştırdıktan sonra: “Benim olacaksın küçük fahişe, karşı koyarak beni daha fazla tahrik ettin ama; önce gücümü görmeni istiyorum. O zaman tam itaat edeceksin” diyerek, aynayı tüm hızıyla kendi bacağına sapladı. Sonra da Fatma’nın eline tutuşturarak bağırmaya başladı: “Gardiyan! Gardiyan!”
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2014
 • Sayfa Sayısı:
  232
 • ISBN:
  6059011952
 • Yayınevi:
  Parola Yayınları
 • Kitabın Türü:
Kıymet tuş 
21 Oca 2016 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 10/10 puan

Bir çok kitap okudum ama hayatı, acımasızlığı, kadın olmanın zorluğunu, itilip kakılmayı bu kitapta daha cok yaşadım...yaşanmışlıktan alıntı olan bu kitapta yazılanlar insanın kanını donduracak nitelikte.....bilmediğimiz gözümüzle görmediğimiz yaşamadığımız olayları hep kötü olarak düşünüyoruz.o olayların altında bu yaşamı seçmeye itecek şeyleri düşünmeden yargılıyoruz... Bu kitabı okumama vesile olan Parola Yayınları ve cok degerli yazarımız TC Kerim Özkan a sonsuz teşekkür ederim... Ve son olarak şunu belirtmek isterim bu kitap okunmalı...ailesi tarafından dışlanmış kişilerin acı sonu nu okuyup ileride evlatlarımızı yetiştirirken veya bir hatalarında onlara sırtımızı dönmemeyi ögrenmek için okunmalı....