Büşra Göçener

Büşra Göçener

Yazar
7.1/10
7 Kişi
·
13
Okunma
·
2
Beğeni
·
417
Gösterim
Bir dudaktan dökülen her söze inanmamalıydı insan. İçinden savrulan kelimelerle kalp gözünden dökülenler bambaşkaydı.
Büşra Göçener
Sayfa 38 - Agapi Yayınları
Genç adam yoruldu. Aklına, 'Bak hala buradasın,' sözleri sızıverdi ansızın. Bak, hala buradasın, yağmur yağıyor ve yanıyorsun, kelimelerin yanıyor. Tıpkı bir intihar gibiydi bu.
Hayatın hakir gördüğü, çeldirici oyunlarından biri daha...
Ölümün göz küreleri...
Yağmurlar yalan mı söylüyordu? Sanmıyordu.
Büşra Göçener
Sayfa 18 - Agapi Yayınları
Günahları yazan kalemin mürekkebi ruhlarına akmış olan insanlar, sükûneti çığlıklarıyla bastırırken şeytan dahi bir adım geri çekilip, insan topluluğunun körüklediği alevleri izledi bir köşede.
Büşra Göçener
Sayfa 241 - Agapi Yayınları
Güven, cam gibiydi. En ufak bir çatlama ve kırılma da telafisi olmayan hasarlar bırakırdı ve hiçbir zaman o eski cam olmazdı.
Büşra Göçener
Sayfa 14 - Agapi Yayınları
"Öfkemi bileyen bir zehir bile olsan," diye fısıldadı harabe içinde tebessüm ederken. "Ezberlediğim son duam olarak kalacaksın."
Büşra Göçener
Sayfa 108 - Agapi Yayınları
'Avuç içinizden öpen adamlara iyi bakın, onlar yağmuru yüreğine hapseden adamlardandır,' derdi, annem.
Büşra Göçener
Sayfa 199 - Agapi Yayınları
296 syf.
·4 günde·Beğendi·10/10
İmzalı ilk ve tek kitabımdır, Gece Düşü. Bunun herhangi bir özelliği olmaması gerektiğini düşünürdüm, sonuçta herkesin yazabileceği bir kitaptı, değil mi?
Değil.
Okuduktan sonra fark ettiğim bu gerçek, sayfalara dökülen bütün kelimelerin gizlediği duygularla resmen suratıma çarptı. Önce bedenimden, sonra ruhumdan vuruldum. Okumak bir kenarda dursun her bir sayfasını yaşadım bu kitabın. Yazar, her ne kadar 'olay' örgüsünü kısmış olsa da cümlelerine mühürlediği güzel duygularla o olayları, okuyucuya yazmadan yaşatmayı başarmış.
'Gece Düşü umudunuz olsun' demiş Büşra Göçener, kitabın ilk sayfalarından birine, imzasını atmadan önce. 'Umudunuza sarılın.'
Ve ben de kitabın son yaprağını okuduktan sonra dudaklarıma yerleşen gülümsemeyle 'öyle' olacağını düşünmedim değil. Bundan öte başka bir imkân da yok zaten.
296 syf.
·Puan vermedi
Tesadüfen elime imzalı ulaşmıştı. Ve ben kitabı o kadar çok sevdim ki anlatamam. O sözler muazzamdı zaten. Tek eksiği olaylar yetersizdi bana göre. Umarım bir gün yazarı görebilirim.
296 syf.
·30 günde·Beğendi·10/10
Şuan sadece bu paragrafın başına ‘Ahh’ koyuyorum ama ben bu yazıyı yazarken bol bol iç çekeceğim. .
.
• Hani normalde olaylardan çıkardığım ve kavrayabildiğim his ve duyguları aktarıyordum (-acaktım) ya, bugün tam tersini yapacağım; hislerden çıkardığım olayı anlatacağım. -NASIL OLACAK BENDE BİLMİYORUM

Yazarın biyografisi

Adı:
Büşra Göçener
Unvan:
Wattpad Yazarı

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 13 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 11 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.