1000Kitap Logosu
İki Krallık - Mavi Taşın Sırrı

İki Krallık - Mavi Taşın Sırrı

Okuyacaklarıma Ekle
TAKİP ET
5.0
2 Kişi
2
Okunma
1
Beğeni
50
Gösterim
192 sayfa ·
Tahmini okuma süresi: 5 sa. 26 dk.
Adı
İki Krallık - Mavi Taşın Sırrı
Basım
Türkçe · Türkiye · BB Kitap · Eylül 2020 · Karton kapak · 9786257887601
Genç kız, gözlerini yıldızların özgürce gezindiği gökyüzüne çevirdi. Ruhu kenarları sivri bir yıldıza takıldığında oradan aşağı inmedi. Belkide inmek istememişti... Meraklı kız, onunla birlikte aynı anda gökyüzüne bakan adamdan habersizdi. Adamın ruhuda ay'a asılı kalmıştı. Birbirlerini görebilseler bile farklı bir boyuttaydılar. Ne aradığını bile bilmeyen bir kız ve onun bütün bir hayatını değiştirecek adamın hikayesi. Her şey iki kralın kendi aralarında yapmış olduğu bir antlaşmayla başlamıştı! Bir antlaşma, kaderi'de peşinden getirmişti. Adaletsizlik üzerine kurulan bir düzen, insanların ayaklanma sesiyle bile yıkılabilecek kadar güvensizdir!
Semanur Yavuz
bir alıntı ekledi.
İki Krallık Mavi Taşın Sırrı
" Şimdi gözlerini kapat... ve tozlanmış kalbinin kulağına fısıldamasına izin ver. Sonra gözlerini aç... ve hergün gökyüzünden kayan yıldızlara şahit ol. Tekrar gözlerini kapat. Ama bu sefer kapattığın o gözlerin sonsuzluğa aralanacak. Sana asırlar önce vadedilen güne kadar, toprakların göz kapaklarının arasından sızmasına izin ver. "
8
Semanur Yavuz
bir alıntı ekledi.
İki Krallık Mavi Taşın Sırrı
" Ve tüm o yıldızlar başından beri yerini almış küçük bir fener gibiydiler. Hisler gittikçe çoğalmış ve akan bir şelaleyi andırıyordu. Zaman herşeyi geri almış tüm kayıp ve kazançlar bir zaman tünelinde yok olmuştu. Herşeyin en başından başladığı gün, düzen yeniden sağlanmış. Tüm o kayıplar kanaması duran bir yara gibi... akılda kalıcı ve hissizdi. Herşeyin yeniden başladığı gün, umutlar yeniden çiçek açmış... Tuzlu gözyaşları yerini masum bir tebessüme bırakmıştı. "
2