İnsan Kokusu

7,5/10  (2 Oy) · 
2 okunma  · 
1 beğeni  · 
231 gösterim
Kader karşınıza insanlar çıkarır ama onlara
nasıl davranacağınıza siz karar verirsiniz.
Mehmet Emin Güneş, sizi sımsıkı sarıp sarmalayacak, içine çekecek, sarsacak ve belki de yumruk yemişsiniz hissi uyandıracak son romanı İnsan Kokusu’nda, hayatın hiç beklenmedik bir anında yolları kesişen kişilerin değişen kaderini anlatıyor.
Sıradan insanların öyküsü bu.
Kim bilir, bu denli etkili ve iz bırakır mahiyette olmasının sebebi aynı şey belki de; ne de olsa acısını ve sevincini tam kalbinizde hissettikleriniz hep size en yakın olanlardır.
İnsan Kokusu sadece kurgusal karakterlerin değil, belki de hemen karşınızdaki evde yaşayan gerçek insanların hayatına da sizi davet ediyor.
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2014
 • Sayfa Sayısı:
  200
 • ISBN:
  9944106726
 • Yayınevi:
  Aya Kitap
 • Kitabın Türü:
Orkun İçen 
02 Ara 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Bir avukat ile bir sokak çocuğunun hikayesi bu.Mükemmel bir dostluk hikayesi.Mehmet Emin Güneş'in ilk kitabı olmasına rağmen bir solukta okuduğum konusunda aşk,dostluk gibi kavramların işlendiği kitap.Kitabın sonunda oluşan olaylar ise beni çok şaşırttı.Bence bir şans verilmeli ve okunmalı :)

Kitaptan 1 Alıntı

Hatice 
01 Eyl 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

İyi insan kötü insan yoktu,aslolan her insanın içinde bulunan iyiliğin ve kötülüğün savaşında iyiliği galip getirmekti.İçindeki karanlığı örtmek insanın elindeydi.

İnsan Kokusu, Mehmet Emin Güneşİnsan Kokusu, Mehmet Emin Güneş