Kehanet

4,0/10  (5 Oy) · 
7 okunma  · 
2 beğeni  · 
445 gösterim
Yayımlatılmayan Bir Kitap... Kadim Bir Kehanet... Zamana Karşı Bir Yarış

Kehanet gerçekleşiyor mu? Saldırıları durdurmak ve bu saldırıların ardındaki gizli güçleri ortaya çıkarmak için zaman gittikçe daralıyor...

Yayımlatılmayan Bir Kitap
Olay yaratacak yeni romanı bilgisayarından çalınan ve silinen Sam, vahşice bir saldırıya maruz kalır. Yayımlanmamış kitabındaki olaylar bir bir gerçekleşmeye başlayıp, Antalya'daki bir camiye terör saldırısı düzenlendiğinde yazar, hayatının hâlâ tehlikede olduğunu anlar.

Kadim Bir Kehanet
Hayatı boyunca Nostradamus kehanetlerini tutkuyla inceleyen bir araştırmacı, o zamana kadar bilinmeyen bir kehaneti keşfeder. Tüm dünyayı yakından ilgilendiren bu kehanetle ilgili kime güveneceğiniyse bilememektedir.

Zamana Karşı Bir Yarış
Her yerde aranan azılı bir suçlunun izini süren bir ajan, beklemediği bir anda gizli planları olan yeni düşmanlarla karşı karşıya gelmiştir. Kaybedecek zamanı yoktur ve çok fazla şey feda etmesi gerekecektir.

"Yazdığınız kitaptaki her şey gerçekleşmeye başlasaydı ne hissederdiniz? Karakterlerinin delirdiklerinden şüphelendiği ve hayatlarını tehdit eden korkunç gerçeği kabullenmeye başladıkları tüyler ürpertici ve korkutucu bir roman. Tek kelimeyle büyüleyici...
-Books Monthly-

"Kehanet, okuru ilk sayfadan itibaren çok hızlı bir şekilde ele geçiriyor. Birçok sürprizin olduğu bu şaşırtıcı hikâyenin heyecanına kapılmaktan kendinizi alamayacaksınız. Heyecanın bir saniye bile dinmediği bu yeni ve güncel hikâye bize mutlaka başka kitaplarını da okuyacağımız bir yazarı tanıtıyor."
-Books n' Things-

"Kehanet aklımı başımdan aldı. Dörtnala bir anlatım, inandırıcı karakterler, ajanlar ve gerçekten de akıllıca sürprizler... Uzun süredir okuduğum en ilgi çekici macera kitabı."
-Lara Crisp-, Managing Editor, Allison & Busby

"Khaled Hosseini ve Dan Brown eski kehanetleri günümüzün problemleriyle buluşturan ortaklaşa bir roman yazmak isteseydi muhtemelen ortaya böyle bir kitap çıkardı."
-Cornerstones-

"Nefes kesen, ustaca bir kurgu... Kitap gerçek anlamda nefes kesici..."
-Thrillers etc-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2011
 • Sayfa Sayısı:
  464
 • ISBN:
  9786054456598
 • Orijinal Adı:
  The Prophecy
 • Çeviri:
  İrem Sağlamer
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Esma Tezgi 
18 Eyl 2015 · Kitabı okudu · 5 günde · 2/10 puan

Beklentisiz başladığım ama benim için hayal kırıklığı oldu, yazarın anlatımını hiç beğenmedim. Araya giden bir konu olmuş.
Ayrıntılı yorum; http://yorumatolyesi.blogspot.com/...on-kitap-yorumu.html

Esra Koçyiğit 
10 Haz 18:22 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 6/10 puan

Başlarda gerçekten çok ilginç bir konusu vardı ve sürükleyiciydi. Sonlara doğru işler karıştı ve kitabın sonu aceleye gelmiş gibiydi. Yine de çok fazla olmasa da kendi evrenine çeken bir kitaptı.

Kitaptan 1 Alıntı