Kırık Nota Gerçek Mutluluk Nedir?

10,0/10  (1 Oy) · 
2 okunma  · 
2 beğeni  · 
487 gösterim
Daha birkaç gün önce ülkesinden nasıl zorlukla kaçtığını anlatırken şöminenin mütevazı ışığında korumasızca asılan yüzü, şimdi yüzlerce kişilik bu görkemli salonun keskin spot ışıkları altında alabildiğine sert ve güçlüydü. Işıklardan sahneye yansıyan gölgesi kadar büyümüştü sahnede. Kendisinin de dediği gibi, zor günler ona kırık notalar olarak dönmüş ve onu dünyanın tanıdığı bir adam yapmıştı.

Sahnede devleşen o adamın gömleğinin kolundaki söküğü bilen tek kişi olduğum için dünyanın en şanslı kadını addettim kendimi. 80'li yıllardan günümüze süzülen bir hikaye genç ve hevesli bir gazetecinin gözünden tanıklık edecek; satır aralarına işlenmiş olan katıksız dostluğu, mesleki tutkuları, saf aşkı ve adanmışlığı tadacaksınız.

Cihangir-Kuzguncuk-Brüksel üçgeninde dirilen eski anılar, her daim yeniden başlamanın yaşam döngüsünde vazgeçilmez olduğunu size hatırlatacak.

Kırık Nota; özgün karakterleri, uzun kahvaltıları, cesaret isteyen kararları ve hesapta olmayan yolculukları ile ilham veren, sürükleyici ve sıcak bir roman…
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2015
 • Sayfa Sayısı:
  224
 • ISBN:
  9786055154790
 • Yayınevi:
  Butik
 • Kitabın Türü:
Şeyma çavuş 
15 Şub 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Muhteşem bir kitap. Bir çırpıda göz yaşlarıyla okudum kendimden birşeyler mi buldum bilmiyorum ama yüreğinizin teline dokunacak sarıp sarmalayacak çok güzel bir kitap...