Adı:
Kod Adı: Hain
Baskı tarihi:
Mart 2019
Sayfa sayısı:
296
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786051735511
Kitabın türü:
Orijinal adı:
Need to Know
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Epsilon Yayınevi
Bu kitabı bitirmek için sabahlamak isteyeceksiniz.

- Lee Child -


Mükemmel bir eş ve baba, aynı zamanda mükemmel bir yalancı olabilir miydi?
Vivian Miller başarılı bir CIA analistiydi. Çok sevdiği bir eşi ve dört çocuğu vardı. Ancak bu mutlu hayatı bir gün altüst oldu. Şoke edici bir şeyi keşfetmesiyle beraber sadece eşinden değil, tanıştıkları andan itibaren yaşadığı her şey ve tanıştığı herkesten şüphelenmeye başlayacaktı.
Eşini çok iyi tanıdığını sanıyor ama artık hepsinin bir yalandan ibaret olup olmadığını düşünüyordu. Gerçekleri öğrenmek için ne kadar ileriye gidecekti? Yoksa gerçekleri öğrenmekten kaçabilecek miydi?
İlk bölümü okuduktan sonra kitabı bir saatliğine de olsa kenara bırakacak birkaç okur olacaktır. Ama dönecekler. Bizim gibi onlar da kitabı ellerinden bırakamayıp öğle yemeklerini atlayacak, uykusuz kalacak ve sonuna kadar
gelmeden doymayacak.
- John Grisham -


Bir tahminde bulunacağım: Eğer ilk bölümü okursanız, ikincisini de okuyacaksınız. İkinci bölümü okursanız akşam yemeğini kaçıracak, sabaha kadar okumaya devam edecek ve ertesi sabah işe yorgun gideceksiniz. İşte bu, o türden bir kitap. İnanılmaz.
- Lee Child -


Evcimenlikle aldatmacanın iç içe geçtiği çarpıcı bir hikâye. Cleveland her sayfada gerilimi fevkalade bir şekilde artırıyor. Son sayfaya kadar elinizden bırakamayacaksınız.
- Shari Lapena, Yan Evin Sırrı'nın, New York Times çoksatan yazarı
Kod Adı: Hain bütün baskıları
Gösterilebilecek uygun bir kayıt bulunamadı.