Küllerinden Doğan The Inferno Club Serisi 3

6,7/10  (7 Oy) · 
12 okunma  · 
5 beğeni  · 
786 gösterim
Londra'nın aristokrat çevreleri için Cehennem Kulübü iyi yetişmiş hiçbir genç hanımefendinin hoş bakmayacağı erkeklerin oluşturduğu rezil bir topluluktur... Fakat bu adamlar düşünülebilecek her türlü ahlaksızlığın peşine düşmekle nam salmış olsalar da aslında kralı ve ülkelerini korumak için her şeyi yapabilecek güçlü birer savaşçıdırlar...

Mara bir zamanlar Falconridge Kontu'yla evlenecekti. Şimdiyse onu unutmak için her şeyini verebilir. Kont Jordan Falconridge, gizemlerle dolu bir hayat için onu terk ettikten sonra, Leydi Mara Pierson onu aklından uzak tutmayı zor da olsa başarmıştı. Ta ki Jordan herkesi şaşırtarak ortaya çıkıp onu tekrar kendine âşık edene kadar…

Mara'nın hayatına yine görevi nedeniyle dönen Jordan, aşkı tekrar canlandığında onun yanından hiç ayrılmak istemeyecekti. Jordan bu tutkulu, güzel kadını asla unutmamıştı ve kalbini kırmayı asla istememişti. Ancak bu yeni keşfettiği mutluluğu şimdi yine tehlike altındaydı. Cehennem Kulübü, üyelerinden birçok fedakârlık bekliyordu ve Jordan'a hayatlarını tehdit eden ölümcül bir planı ortaya çıkarma görevi verilmişti.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ağustos 2015
 • Sayfa Sayısı:
  456
 • ISBN:
  9786051730332
 • Orijinal Adı:
  My Irresistible Earl
 • Çeviri:
  Zeynep Okan
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Maggie 
01 May 2017 · Kitabı okudu · 18 günde · 7/10 puan

Başlarken sıradan bir şeyler bekliyordum Jordan ve Mara hakkında ama kitap ikisi sonradan beni baya şaşırttı diyebilirim. Onun haricinde kitap bazı yerde durgun, bazı yerde çok hareketliydi. Durgun yerler daha çok Jordan-Mara arasındaki kırgınlıkların geçme süreciyle alakalıydı. Çeviri hatası olmasaydı belki kitaba 8 verebilirdim. Bundan sonra hiçbir şey anlatmayacağım kitap hakkında çünkü sizin de benim gibi kitabın içindeki sürprizleri görmenizi istiyorum. Sanırım yapabileceğim en uygun tanım "Şeytan Diyor ki" kitabının biraz daha hareketli versiyonu diyebilirim. Zira onda da çiftimiz arasındaki gelişmeleri sıkılarak okumuştum.

Seriye başlamayanlara tavsiye: Bence en azından 4. kitap çıktıktan sonra seriye başlayın, çünkü Epsilon'a kalsa 10 yılda anca biter çevirileri. Neyse ki yazar seriyi bitirdi.

Sıradaki ajanımız seriyi okuyanlar için en merakla beklenen kişi yani Drake. Bakalım, onun kitabından gerçekten iyi bir şeyler bekliyorum. Umarım macerası daha bol olan bir kitap okuruz.