8,0/10  (2 Oy) · 
6 okunma  · 
3 beğeni  · 
553 gösterim
Balina büyüklüğünde, yirmi metrelik beyaz bir köpekbalığı. Yeryüzünün gelmiş geçmiş en tehlikeli avcısı. Tarih öncesinden bir Carcharadon Megalodon: Kısaca MEG.
Yıllar önce çok gizli bir sualtı keşif dalışı sırasında, Pasifik Okyanusu'nun en derin yerine, Mariana çukuruna iki arkadaşıyla birlikte dalış yapan Jonas Taylor, modern aklın algılayamayacağı bir dehşetle yüz yüze gelmişti. Bu korkunç olayda yalnızca Jonas sağ kalabilmişti. Jonas'ın yaşadıklarının gerçek olduğuna kimse inanmadı. Ancak o, kendisine saldıranın bir MEG olduğundan emindi.
Jonas'ın hayal kurduğunu düşünenler yanılıyordu. MEG gerçekti. Ve şimdi birileri onu yaşadığı derinliklerde rahatsız etmişti. Prehistorik yaratık ölümcül bir açlıkla yüzeye doğru yükselirken tüm okyanuslarda inanılmaz bir kabus yaşatmaya hazırdı.

Dehşete alışık değilseniz MEG'i okumayın!
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2003
 • Sayfa Sayısı:
  271
 • ISBN:
  9789758733101
 • Çeviri:
  Aykut Açıloğlu
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 2 Alıntı

Tokyosim 
10 Mar 23:37 · Kitabı okudu · Puan vermedi

...Insanların yaşam hakkındaki bilgileri sadece anladıklarıyla sınırlıydı

Meg, Steve Alten (Sayfa 52)Meg, Steve Alten (Sayfa 52)
Tokyosim 
 30 Nis 20:09 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Sun Tzu,yirmi beş asır önce savaş sanatı'nı yazdı. Der ki ne kendini,ne de düşmanını bilmiyorsan her savaşta yenik çıkarsın. Eğer kendini biliyir ve düşmanını bilmiyorsan aldığın her galibiyete karşı bir yenilgi görürsün. Ama hem kendini hem de düşmanını biliyorsan yüz tane savaşın sonucu için kaygılanmana gerek yoktur

Meg, Steve Alten (Sayfa 197)Meg, Steve Alten (Sayfa 197)