1000Kitap Logosu
Mojo

Mojo

Okuyacaklarıma Ekle
TAKİP ET
7.0
7 Kişi
11
Okunma
3
Beğeni
339
Gösterim
292 sayfa ·
Tahmini okuma süresi: 8 sa. 16 dk.
Basım
Türkçe · Türkiye · Mediacat Kitapları · Mart 2011 · Karton kapak · 9786055755737
“Mojo bizi, kim olduğumuzu yeni ve aydınlatıcı bir şekilde tanımlamamız için teşvik ediyor. Bu kitap geleceğin liderleri için bir kılavuz. Teşekkürler Marshall!” -Frances Hesselbein, West Point A.B.D Askeri Akademisi Liderlik Onursal Üyesi; A.B.D Özgürlük Madalyası Sahibi “Marshall’ın kitabı hayatımıza odaklanmamız, parçaları birleştirmemiz, katkıda bulunmamız ve hizmet etmemiz için her birimize harika bakış açıları ve araçlar sağlıyor. Teşekkürler!” -Alan Mulally, Ford CEO’su; Geleceğin Lideri Ödülü sahibi “Kendini gerçekleştirme ve kendini kanıtlama için bir mantra. Mojo’daki anlayışı anlam ve evrim arayışımızda olduğu gibi iç dünyamıza yapılan yolculuğumuzda da bir dönüm noktası olarak kabul ediyorum.” -GM Rao, GMR CEO’su; Hindistan’da Yılın Girişimcisi “Marshall’dan bir başka kışkırtıcı, pratik ve derin bir kitap. İş hayatımızdaki ve daha önemlisi özel hayatımızdaki insan davranışıyla ilgilenirken sergilenen basitliği ve bilgeliği seviyorum.” -Eduardo Castro-Wright, dünyanın en büyük perakendecisi Walmart Stores, Inc.’in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
7.0
10 üzerinden
7 Puan · 2 İnceleme
Ynji
Mojo'yu inceledi.
292 syf.
·
5/10 puan
MOJO
Kitapta aslında bir işi zevkle yaparken içimizden başlayıp, dışımıza yansıyan pozitif enerjimizin tanımını MOJO olarak belirtiyor. Burada işi aşkla yapmanın adı da diyebiliriz. Başarılı olmak için, mutlu olmak için olmazsa olmazdır. Tersine de NOJO diyor. Birçok güzel hikaye ile bunların önemini anlatıyor.
Mojo
7.0/10
· 11 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
1
Ahmet Akdeniz
Mojo'yu inceledi.
292 syf.
·
7/10 puan
İlk basımı 2011 yılı olan kitabı uzun zamandır okumak istiyordum ve ancak sıra geldi.Gerek iş yaşamında gerekse de sosyal hayatta uygulanabilir pratikler ile beraber Budist öğretilerden alıntılar da var kitapta.Ben okurken keyif aldım meraklısına tavsiye ederim.
Mojo
7.0/10
· 11 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
2