Giriş Yap

Nar

Nar #1

7.310 üzerinden
874 Puan · 96 İnceleme
400 syf.
·
Puan vermedi
Hep yıldız kayarken dilek tutulurdu değil mi? Onlar saatlerce bir yıldızın kaymasını bekleyip o kaydıktan sonra tutmuşlardı dileklerini; çünkü onlar için, kayan yıldız gökyüzüne ihanet etmişti. Bu yüzden dileklerini ona değil, gökyüzünden vazgeçmeyen tüm yıldızlara sunmuşlardı. Sırf âşık olduğu adama ulaşmak uğruna saçlarına kıyan Rapunzel’in masalını dinlediğinden beri, masal gibi bir dostluğun, masallardaki aşklardan daha değerli olduğuna inanan Çınar Duman’ın, dört yıldır aynı evi paylaştığı bal kızı Balın İmge ile olan dostluğu bir yaz tatili projesiyle bir şehirden diğerine uzanacaktır. Proje için seçilen diğer altı öğrenciden kimisi bu ikiliyle samimi dostluklar içerisine girer, kimisi de gizli kimlikler ardında çeşitli oyunlar düzenlemekten geri kalmaz. ... ve bir de mesajcı... İkili, hemen her gün bir şekilde kendilerine ulaşan mesajcıyı bulmak için çabalarlar. Çıktıkları yolda daha birçok şeyi de beraberinde getirir zaman. Bir şeyler değişir, bir şeyler gelişir fakat ikili her şeye rağmen dostluklarına sıkıca tutunmaktan vazgeçmez. “Lütfen… Lütfen sonsuz olalım!”
Nar
7.3/10 · 2.822 okunma
·
Reklam
400 syf.
·
17 günde
·
Beğendi
·
5/10 puan
Öncelikle herkese merhaba:) bugün ilk incelememi yazmaya karar verdim umarım güzel olur.Karşınızda ''nar'' kitabınlayım. Ben aşk kitabı okuyan biri değilim ama bu kitabı çok önerdikleri için okudum kitabı bazılarınız çok çok çok beğenmiş bazılarınız ise beğenmemiş olabilir ben bu kitabı kendi halinde normal bir kitap gibi buldum ne çok çok beğendim ne de hiç beğenmedim. Kitapta sonunun öyle bitmesi beni üzdü en kısa zamanda serinin geri kalanlarını da okumayı düşünüyorum. Yazarımız çok başarılı bir yazar kitabın geri kalan serinin güzel olacağını umuyorum.Kitabı okumanızı tavsiye ediyorum.İncelemem buraya kadar okuduysan teşekkür ederim.Sağlıklı kalman dileğiyle hoşçakal...
Nar
7.3/10 · 2.822 okunma
·
384 syf.
·
2/10 puan
Emre Gül' den imzalı Nar kitabı ile karşınızdayım. Kitabı almakta çok kararsız kalsam da hem imzalatmak istedim hem de arkadaşımın ısrarlarına dayanamadım. Kitabın konusu; Çınar ile Balım sevgili gibi aynı evde yaşayan ama sevgili olmayan iki yakın arkadaşdır. Hocalarının verdiği ödev ile başlayan maceraları kampa çıktıklarında gelen bir mesaj ile daha da heyecanlı olur. Mesajların gizemini çözmeye çalışan ikiliyi bazen üzücü bazen sevinçli olaylar bekler. Çok beğendiğimi söyleyemem ama güzeldi. Okuyanların yorumunu bekliyorum.
Nar
7.3/10 · 2.822 okunma
1 yorumun tümünü gör
384 syf.
·
1 günde
·
9/10 puan
"Lütfen... Lütfen sonsuz olalım!" Hep yıldız kayarken dilek tutulurdu değil mi? Onlar saatlerce bir yıldızın kaymasını bekleyip o kaydıktan sonra tutmuşlardı dileklerini; çünkü onlar için, kayan yıldız gökyüzüne ihanet etmişti. Bu yüzden dileklerini ona değil, gökyüzünden vazgeçmeyen tüm yıldızlara sunmuşlardı. Sırf âşık olduğu adama ulaşmak uğruna saçlarına kıyan Rapunzel’in masalını dinlediğinden beri, masal gibi bir dostluğun, masallardaki aşklardan daha değerli olduğuna inanan Çınar Duman’ın, dört yıldır aynı evi paylaştığı bal kızı Balın İmge ile olan dostluğu bir yaz tatili projesiyle bir şehirden diğerine uzanacaktır. Proje için seçilen diğer altı öğrenciden kimisi bu ikiliyle samimi dostluklar içerisine girer, kimisi de gizli kimlikler ardında çeşitli oyunlar düzenlemekten geri kalmaz. ... ve bir de mesajcı... İkili, hemen her gün bir şekilde kendilerine ulaşan mesajcıyı bulmak için çabalarlar. Çıktıkları yolda daha birçok şeyi de beraberinde getirir zaman. Bir şeyler değişir, bir şeyler gelişir fakat ikili her şeye rağmen dostluklarına sıkıca tutunmaktan vazgeçmez. Kitap... İyi ki okudum dediğim kitaplar arasına girdi. O kadar mükemmeldi ki... Yeri geldi kahkahalar ile güldüm yeri geldi göz yaşları içinde ağladım... Okuduğum her satır ayrı bir duygu besliyordu.. Bir kez daha anladım ki gerçekten Çınar ve Balın'ın arasındaki bağ çok güçlü. Lütfen sonsuz olsunlar. Kitabın sonu ise... Spoiler vermemek adına bir şey söylemeyeceğim ama sonu gerçekten güzeldi. Başka bir son istemezdim. Nar'a böyle bir son yakışırdı. Emre Gül’ün kalemini çok seviyorum. Olaylara kattığı gizem unsurunu o kadar güzel işliyor ki okurken kendinizi kaybediyorsunuz. Zaten merak duygusuyla elinizden kitabı düşüremiyorsunuz. Aşırı sürükleyici olduğundan çok kısa sürede bitebilecek bir kitap. Genç kurgu, gizem, aşk okumayı seviyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.
Nar
7.3/10 · 2.822 okunma
·
Reklam
Reklam
2
11
102 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.48