6,7/10  (3 Oy) · 
4 okunma  · 
2 beğeni  · 
395 gösterim
Hz. Muahmmed (S.A.V.)'in sakalından bir insan yarattılar ve onu kendi amaçları için kullanmak istediler...
Ruhun tene sadık olduğuna inanıyorlardı.
Kıyamet gününün habercisi artık arza inmeliydi.
Büyük savaşı ancak O başlatabilirdi...

Hiç tanımadığınız birileri, Antro-genetik adlı yeni bilimi kullanarak sizin en kutsal değerlerinizle size zarar vermeye çalışsa ne yapardınız?

Adını anarken bile yüreğinizde ılık bir sevginin var olduğu en yüce âdemin; ülkenizin, milletinizin ve medeniyetinizin geleceği için korkunç bir suikastçı yapılmaya çalışıldığını öğrenseydiniz, tepkiniz ne olurdu?

Teferruatla uğraşmaktan özü unutan bir ümmetin, kutsal aylarda ziyaret etmek için birbirlerini ezdiği manevi emanetlerden biriyle yaratılan insanın, size Mesih olarak sunulmaya çalışılması başarıya ulaşırsa; siz bu yeni âdeme ne diyeceksiniz? Ruhuna mı, tenine mi hürmet edeceksiniz?

Neden dünyanın gözü hep Akdeniz ve Ortadoğu'da olmuş, peygamberler buralara gelmişlerdir?

Newbi sormaya çekindiğiniz soruları soruyor, duymak istemediğiniz cevapları veriyor. Düşüncelerinizdeki kara delikler yerini gerçeğin aydınlık iklimine bırakacak.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2007
 • Sayfa Sayısı:
  416
 • ISBN:
  9789759961213
 • Yayınevi:
  Profil Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
eso.okur 
24 Haz 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Üniversitede öğrencilerine karşı çok güzel bir üslupla yaklaşan, insanı seven, kitap okuma sevgisini aşılayan çok değerli bir üstat. Yazmış olduğu bu kitap tek solukta okunabilecek kadar akıcı ve olay örgüsü gayet güzel ve anlaşılır olmakla birlikte dil ve anlatımı oldukça muazzam. Tavsiye ederim.

fikret eroglu 
02 Şub 2016 · Kitabı okudu · 1/10 puan

Kapağına bakıp aldığım kitaplardan biri fakat kapak yazısıyla içeriğinin alakası olmayan konusu ve uslubuyla cok sıkıcı buldum zor bitirdim