Sevecek Biri Someone to Love Serisi 1

6,0/10  (8 Oy) · 
29 okunma  · 
5 beğeni  · 
1.357 gösterim
Aşka inanmayan iki kişi hayal edebileceklerinin ötesinde mükemmel bir ilişkiyle delicesine âşık olursa ne olur? Tren enkazı. Yirmi yaşındaki Kendall Jordan, ülkenin bir ucundan Garrison Üniversitesine nakil olduğunda, aradığı son şey, tek gecelik bir ilişkidir. Maalesef muhteşem Cruise Elton'ın istediği de tam budur.

Kendall, aşkın uzun sürmeyen bir yanılsama olduğunu fark edeli çok olmuştur ve Cruise da onunla hemfikirdir. Ancak yine de içten içe Cruise'u yalnızca kendisi için isteyince Kendall, 'avcıyı avlamak' için rastgele bir plana kalkışır ve Garrison Üniversitesinin zamparası Cruise'dan, ona kendisinin dişi versiyonu olmasını öğretmesini ister.

Gerçek duygular ortaya çıkmaya başlayınca, başladıkları oyun karmaşık bir hâl alır. Birbirlerinde sevecek birini keşfetmeye başlamalarıyla, Kendall'la Cruise, kendilerini aşk adına bildikleri her şeyi sorgularken bulurlar.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2014
 • Sayfa Sayısı:
  336
 • ISBN:
  9786055175467
 • Orijinal Adı:
  Someone to Love
 • Çeviri:
  Arzu Ayas
 • Yayınevi:
  Aspendos Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Gamze Sel 
22 Tem 2014 · Kitabı okudu · 5/10 puan

Heralde bu kitap için de pek yorum yazmazdım eğer bu alışkanlığı edinmemiş olsaydım. Yoruma değer görmez, es geçerdim. İlk giriş kısmı ilginç başlayınca dedim ne kadar kötü olabilir ki de böyle enterasan yorumlar geldi bu kitaba. Ama okumaya başlayıp, bölümler ilerledikçe hikayeye olan ilgim kayboldu. Mesela anlamadığım çocuk geçici hocalık yapsa dahi nasıl kızla birlikte olabildi herkesin gözünün önünde? Yani aklıma Gabriel serisi geldi ve dedim yazık Gabriel boşuna bu kadar eziyet çekmiş o zaman hoca - öğrenci meseleleri yüzünden.. Bir diğer garip gelen olay ise Cruise daha önce 4 sene beraber olduğu Blair'a da teklif yapmış. Ve bu Kendal ve Cruise bu geçmişi hiç konuşmadılar. Böyle havada kalır mı bu kadar mühim bir konu.. Sevemedim yani.

Kitaptan 4 Alıntı

Suzan Nurhan 
05 Mar 2017 · Kitabı okudu · Beğendi

"Kalbimi yeniden çaldığın için seni tutuklamam gerekeceğinin farkındasındır umarım.."

Sevecek Biri, Addison Moore (Sayfa 333)Sevecek Biri, Addison Moore (Sayfa 333)

"Tezin tam olarak neyle ilgiliydi ki?"
"İlk görüşte aşk yanılgısı. Görünüşe göre ortadaki tek yanılgı tezimin ta kendisiymiş."

Sevecek Biri, Addison Moore (Sayfa 331)Sevecek Biri, Addison Moore (Sayfa 331)

"Sevecek biri için her zaman yer vardır Cruise. Bu sadece o özel kişiyi bulmakla ilgili. Zaman ve mekan meselesi."

Sevecek Biri, Addison Moore (Sayfa 268)Sevecek Biri, Addison Moore (Sayfa 268)