Addison Moore

Addison Moore

Yazar
6.1/10
16 Kişi
·
47
Okunma
·
5
Beğeni
·
1421
Gösterim
"Tezin tam olarak neyle ilgiliydi ki?"
"İlk görüşte aşk yanılgısı. Görünüşe göre ortadaki tek yanılgı tezimin ta kendisiymiş."
"Sevecek biri için her zaman yer vardır Cruise. Bu sadece o özel kişiyi bulmakla ilgili. Zaman ve mekan meselesi."
280 syf.
·1 günde
Kitabı okuoku kampanyasından almıştım ve kitaplığımda öylece duruyordu bir deneyeyim dedim. Okumaya başladıktan sonra "hayır tipik bir gençlik sineması bu dedim" gençlik filmleri gibi; bir kız(ponpon kız) , bir erkek (basketbol takımında), kötü kızlardan oluşan bir grup. Boşanmış bir aile, üvey baba ve kardeşler... Fakat ne kadar sıradan gelse de inanmadığım bir biçimde kitabı saatler içerisinde bitirdim. (Fantastik ögelerin oluşu bunda oldukça etkili sanırım) Belki de beklentim oldukça sönük başladığı için sonradan beklentimin bir tık üstünde olması devam etmemi sağladı. Önerir miyim diye düşünüyorum da bilmiyorum eğer bir kampanyaya denk gelinirse alınabilir ve öylece okunabilir bir kitap.
336 syf.
·5/10
Heralde bu kitap için de pek yorum yazmazdım eğer bu alışkanlığı edinmemiş olsaydım. Yoruma değer görmez, es geçerdim. İlk giriş kısmı ilginç başlayınca dedim ne kadar kötü olabilir ki de böyle enterasan yorumlar geldi bu kitaba. Ama okumaya başlayıp, bölümler ilerledikçe hikayeye olan ilgim kayboldu. Mesela anlamadığım çocuk geçici hocalık yapsa dahi nasıl kızla birlikte olabildi herkesin gözünün önünde? Yani aklıma Gabriel serisi geldi ve dedim yazık Gabriel boşuna bu kadar eziyet çekmiş o zaman hoca - öğrenci meseleleri yüzünden.. Bir diğer garip gelen olay ise Cruise daha önce 4 sene beraber olduğu Blair'a da teklif yapmış. Ve bu Kendal ve Cruise bu geçmişi hiç konuşmadılar. Böyle havada kalır mı bu kadar mühim bir konu.. Sevemedim yani.
336 syf.
·1 günde·6/10
Sevecek Biri (Someone to Love Serisi 1)
Addison Moore
Aşka inanmayan iki kişi hayal edebileceklerinin ötesinde mükemmel bir ilişkiyle delicesine âşık olursa ne olur? Tren enkazı. Yirmi yaşındaki Kendall Jordan, ülkenin bir ucundan Garrison Üniversitesine nakil olduğunda, aradığı son şey, tek gecelik bir ilişkidir. Maalesef muhteşem Cruise Elton'ın istediği de tam budur.
Konu böyle başlıyor ilk başta güzel eğlenceli bir şey bekledim ama ne bileyim garip bir havası vardı. Bir anne düşünün kendinden başka kimseyi düşünmeyen biri ve kız bekareti herkes tarafından bilinen ve bir adam aldatılmis ve etrafta fahişe olarak bilinen
İkisinin karşılaşması ve aralarında ki tutku. Basit ama okunabilir. Sona kadar beklendik sonunda birazcık saçmalık ve sonuç
Neyse beğenmedim sanırım.

Yazarın biyografisi

Adı:
Addison Moore
Unvan:
Terapist,yazar

Yazar istatistikleri

  • 5 okur beğendi.
  • 47 okur okudu.
  • 11 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.