0,0/10  (0 Oy) · 
2 okunma  · 
0 beğeni  · 
449 gösterim
Prof. Dr. Adnan Saraçoğlu Türkiye'de bitkisel sağlık denildiğinde akla gelen ilk isim. Cesur duruşuyla, sözleriyle, ifade yeteneğiyle, inancıyla, kimya profesörü ünvanı ve bilimiyle, halkın bu konuda güvendiği uzmanların da başında geliyor. Binlerce kişi hastalıklardan korunmak için ona danışıyor, onun önerdiği kürleri kullanıyor.

Bu kitapta, ilk kez açıklanan yepyeni kürlerin yanı sıra, Saraçoğlu'nun sağlıklı yaşamla ilgili tavsiyelerini; tohumların, toprağın, Türkiye'nin ve dünyanın geleceği ile ilgili öngörülerini bulacaksınız. Bir bitkisel kürün, kür olana kadar geçirdiği evrelere, bunun arkasındaki bilim, tecrübe ve araştırmaya hayret edeceksiniz.

Kısa pantolonlu İbrahim Adnan'dan milyonların sevgilisi Prof. Saraçoğlu'na uzananyolda yaşanan birbirinden ilginç olaylara tanık olacaksınız. Hastaların ona yazdığı minnet dolu mektuplarla duygulanacaksınız. Dünyanın en büyük araştırma geliştirme laboratuarlarında dirsek çürütmüş, kendine ait 100'den fazla patente sahip bir bilim adamının hayat hikayesini okuyacaksınız.

İşte karşınızda Prof. Saraçoğlu ve bu şifalı 'marka'nın nasıl ilmek ilmek örüldüğünün öyküsü...
 • Baskı Tarihi:
  2011
 • Sayfa Sayısı:
  152
 • ISBN:
  6054325511
 • Yayınevi:
  Hayy Kitap
 • Kitabın Türü: