Soluk Soluğa

9,0/10  (2 Oy) · 
5 okunma  · 
2 beğeni  · 
405 gösterim
Son romanları, Orkide Sahili ve Takip ile birlikle Stuart Woods, kendisi gibi bir polisiye roman ustasından beklenen heyecan ve gerilimi okuyucularına sunmaya devam ediyor. Soluk Soluğa'da, kibar ve etkileyici kahramanımız emekli polis, avukat Stone Barringion, bu kez Ne w York'un kalabalığında saklanabileceğini düşünen, gözü kâra bir katilin peşine düşer. Bu kovalamacada Stone'un ortağı ise, bu kaçağı ait olduğu yere, yani demir parmaklıkların arkasına göndermeyi aklına koyan, Orchid Beach, Florida polis biriminden şef Holly Barkef dan başkası değildir.
Florida'da tüyler ürpertici pek çok cinayetten aranan katili yeni bir suç işlemeden yakalamak Stone ve Holly'e düşmektedir. Stone hayatları tehlikeye girene kadar Holly gibi bir kadınla birlikte olmaktan son derece memnundur. Ama bu amansız rakipte önlerindeki en büyük engel, halkın çıkarlarını korumayı kendilerine en temel görev edindiklerini iddia eden FBIdır.
(Arka Kapak'tan)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2005
 • Sayfa Sayısı:
  312
 • ISBN:
  9789756316429
 • Orijinal Adı:
  Reckless Abandon
 • Çeviri:
  Yeşim Sönmez Dinçkan
 • Yayınevi:
  Bilge Kültür Sanat
 • Kitabın Türü:
Serdar Poirot 
26 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 8/10 puan

Güzel bir polisiye roman. Daha önceden polislik yapan ana dizinden vurulduktan sonra mesleği bırakıp avukat olan Stone Barrington, bir olay vasıtasıyla tanıştığı polis Holly Barker ile tekrar karşılaşır. Holly, Trini adında bir İtalyan mafyası elemanını yakalamak için New York'a gelmiştir. Ancak adam FBI koruması altındadır. Tanık koruma programındaki bu adamı yakalamak oldukça zordur. Ama Holly'ye Stone yardım edecektir. Stone bu iş için en yakın dostu Teğmen Dino, CIA ajanı Lance Cabot ve bir kaç isimden daha yardım alır. Ama acaba bu ikili başarılı olabilecek midir? Keyifle okunan bir roman.

Şiirkolik 
29 Haz 21:40 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Stuart woods soluk soluğa 'da polisiye roman yazmış zaten polisiye romanları da severim... Polisiye roman sevenler okusun bence ki herkesler okusun okutturun

Oğuzhan 
16 Oca 2016 · Kitabı okudu · 13 günde · Beğendi · 10/10 puan

Çok beğendiğim bir gerilim-polisiye romanı.Okumaya değer.

Kitapla ilgili 1 Haber