Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol

1 Mayıs İşçinin Emekçinin Bayramı

Ekmek ölümsüzdür, iş de ölümsüzdür!
Sayfa 133Kitabı okudu
İnsanın eli ayağı tutuyorsa, sağlığı yerindeyse, çalışmaktan daha iyi ne vardır onun için?
Reklam
1Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramımız kutlu olsun!
Güzel kadınları severim, İşçi kadınları da severim; Güzel işçi kadınları Daha çok severim.
Orhan Veli Kanık
Orhan Veli Kanık
Çok çalıştın yat oğlum...
Kanunsuz olan bir şey varsa o da bugün iktidar tarafından gösterilen polis şiddetidir. Anayasa mahkemesinin açın dediği taksimi yasaklayanların ağızlarından düşürmedikleri milliyetçilik yalnızca sermayenin, emperyalistlerin, şovenistlerin, küçük dar burjuva kafalılığın işine yarayan boş, lümpen ve omurgasızdır. Tarihi demokrasi mücadelesini
Onlar ümidin düşmanıdır sevgilim, akar suyun, meyve çağında ağacın, serpilip gelişen hayatın düşmanı. Çünkü ölüm vurdu damgasını alınlarına: - çürüyen diş, dökülen et -, bir daha geri dönmemek üzre yıkılıp gidecekler. Ve elbette ki, sevgilim, elbet, dolaşacaktır elini kolunu sallaya sallaya, dolaşacaktır en şanlı elbisesiyle: işçi tulumuyla bu güzelim memlekette hürriyet… Nazım Hikmet Ran
Reklam
Taksim’e çıkan yollar kapatıldı, Saraçhane’de arbede‼️
1 Mayıs kutlu olsun arkadaşlar. Herkesin alınterinin karsılığını alması dileğiyle..
#mayıs #birmayıs #birmayısişçibayramıkutluolsun #1mayıs #1mayısişçiveemekçibayramıkutluolsun #işadaletözgürlük #iş #adalet #özgürlük
Çalarak değil, çalışarak geçinenlerin günü kutlu olsun 🇹🇷👷‍♂️👩‍🏭👩‍🌾👷‍♀️👩‍⚕️👨‍💻
Reklam
İşcisin sen işçi kal!
Cem Karaca
Cem Karaca
Biz teröriste konuşma hakkı verilmesin demiyoruz. sıkın kafasına ahirette hesap verirken konuşsun. -Şehid Reis
Muhsin Yazıcıoğlu
Muhsin Yazıcıoğlu
“Bakın şu ellerimize. Ne kadar güçlüler. Hükümetlerinizi, saraylarınızı, sürdüğünüz sefaları sizden alacağız. İşte o günden itibaren tarladaki köylü gibi, şehirdeki aç kalmış kavruk çırak gibi ekmeğinizi kazanmak için siz de çalışacaksınız...” •
Jack London
Jack London
Merhabalar, umarım rahatsızlık vermiyorumdur 🌷 Kısa süreli olarak katıldığım ve sınırlı ücretsiz kontenjanı olan çok verimli bir eğitimden bahsetmek istiyorum. R2M eğitim şirketinin düzenlediği “Ruhsal Uyanış” semineri, uzman eğitmenlerle ve ücretsiz kişilik testi ve danışmanlıklarla tanık olduğum, çok verimli geçen bir süreç ve bu süreci sizinle de paylaşmak istedim. İlginizi çekerse ve dahil olmak isterseniz diye buraya formu ve posteri bırakıyorum 🙏🍀 İyi günler 🌸 Başvuru Formu:🦋 forms.gle/stgmVBgE2HX3Piq16
201 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.