Yaşasın 1 Mayıs! Bijî yek gulan!
Reklam
Mayıs ayı geldiğinde, kitaplığımın tozunu alır, raflarda yer açarım. Her yeni kitap, yeni bir dost, yeni bir yolculuk demek. Mayıs’ın taze havası gibi, kitapların arasından süzülen hikayeler de ruhumu canlandırır. Yeni karakterlerle tanışmak, onların dünyalarına misafir olmak, her zaman heyecan verici. Mayıs, bu yeni arkadaşlıklar için en güzel zaman. Bu ay, belki de hayatımın kitabını bulacağım. Belki de bir karakter, kalbimin derinliklerine dokunacak. Mayıs, umutların yeşerdiği, sayfaların çevrildiği, hikayelerin başladığı ay. Yeni kitaplarla dolu bir Mayıs’a hazırım!
Merhabalar, umarım rahatsızlık vermiyorumdur 🌷 Kısa süreli olarak katıldığım ve sınırlı ücretsiz kontenjanı olan çok verimli bir eğitimden bahsetmek istiyorum. R2M eğitim şirketinin düzenlediği “Ruhsal Uyanış” semineri, uzman eğitmenlerle ve ücretsiz kişilik testi ve danışmanlıklarla tanık olduğum, çok verimli geçen bir süreç ve bu süreci sizinle de paylaşmak istedim. İlginizi çekerse ve dahil olmak isterseniz diye buraya formu ve posteri bırakıyorum 🙏🍀 İyi günler 🌸 Başvuru Formu:🦋 forms.gle/stgmVBgE2HX3Piq16
Keramet uzun soluklu sabırda gizli.
Sayfa 108Kitabı okudu
Her karınca şimdi artık filler sultanına yaşam suyu, çiçek özü, türlü yiyecek arayan, ona saraylar kuran, taht yontan birer makina olmuştu.Ama hiç hiç düşünmeyen.
Sayfa 176Kitabı okudu
Reklam
Emekçilerin Bayramı
Ekmek pahalı emek ucuzdu.
Lev Tolstoy
Lev Tolstoy
~
İnsan Neyle Yaşar?
İnsan Neyle Yaşar?
Öncelikle onların bayramı olmasına rağmen bugün bile ekmek parası için çalışan. Bütün işçi, emekçi ve birlik içinde hakkını arayan bütün çalışanların 1 Mayıs İşçi ve Emekçi gününü kutluyorum.
207 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.