Giriş Yap
Uzaktan Seviyorum Seni
uzaktan seviyorum seni  kokunu alamadan,  boynuna sarılamadan  yüzüne dokunamadan  sadece seviyorum öyle uzaktan seviyorum seni elini tutmadan yüreğine dokunmadan gözlerinde dalıp dalıp gitmeden şu üç günlük sevdalara inat serserice değil adam gibi seviyorum öyle uzaktan seviyorum seni yanaklarına sızan iki damla yaşını silmeden en çılgın kahkahalarına ortak olmadan en sevdiğin şarkıyı beraber mırıldanmadan öyle uzaktan seviyorum seni kırmadan dökmeden parçalamadan üzmeden ağlatmadan uzaktan seviyorum öyle uzaktan seviyorum seni; sana söylemek istediğim her kelimeyi dilimde parçalayarak seviyorum damla damla dökülürken kelimelerim masum beyaz bir kağıtta seviyorum.
·
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Uzaktan seviyorum seni! Kokunu alamadan, Boynuna sarılamadan. Yüzüne dokunamadan. Sadece seviyorum! Öyle uzaktan seviyorum seni! Elini tutmadan. Yüreğine dokunmadan. Gözlerinde dalıp dalıp gitmeden. Şu üç günlük sevdalara inat, Serserice değil adam gibi seviyorum. Öyle uzaktan seviyorum seni, Yanaklarına sızan iki damla yaşını silmeden. En çılgın kahkahalarına ortak olmadan. En sevdiğin şarkıyı beraber mırıldanmadan.  Öyle uzaktan seviyorum seni! Kırmadan, Dökmeden, Parçalamadan, Üzmeden, Ağlatmadan uzaktan seviyorum. Öyle uzaktan seviyorum seni; Sana söylemek istediğim her kelimeyi, Dilimde parçalayarak seviyorum. Damla damla dökülürken kelimelerim, Masum beyaz bir kağıtta seviyorum.
Annesinden dayak yediği halde, yine "Anne" diye ağlayan bir çocuktur aşk ...
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Mutlu uyumak lazım azizim... Madem uyku yarı ölüm halidir, o halde mutlu ölmek lazım; her gece...
332 syf.
·
11 günde okudu
·
Beğendi
·
Puan vermedi
Aşkın Meşkin Ta Kendisi Ama Aşktan Meşkten Çok Daha Fazlasıdır Şâir..
Kitapta neden yer almadığını anlamadığım, Cemâl Süreya'nın şu şiirini de buraya iliştireyim: * Şiir, her zamanki gibi ipi göğüsledi. Yine bir adım önde.. * TURGUT ÖZAL'A BİRLİKTE İNTİHAR ÖNERİSİ * Ülkemizi sizden, Sizi de kendi özel sıkıntılarınızdan Kurtarmak için Arkadaşım Muzaffer Buyrukçu'yla Bir önerimiz var: * İntihar etmelisiniz.! * Ben ve Buyrukçu bu konuda Dostça omuz veriyoruz size. * Gelin, halkın önünde, Üçümüz birlikte intihar edelim. * Yer: Kadıköy eski iskelesinin önü Günü ve saatini siz saptayın. * Ülkemiz sizden kurtulsun, Biz de bir işe yaramış olalım. * Ekim, 1989
Sevda Sözleri
8.6/10 · 22,7bin okunma
2
110
1.098 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.2