Profil
"Ben de kalbimi sevdiğim insanları kurtarmak için veririm."
Reklam
…ev kavramının fiziksel bir şey olmadığını, birkaç ögeyi içinde barındırdığını fark etti. Mesela birlikte yaşadığın insanlar.. Bir his, ruh hali.. Uzakta olduğunda dahi, onu bekleyen.. Bir evi olduğunu bilmek… güven veriyordu.
Sayfa 234Kitabı okudu
Bolca zaman ve biraz etrafına bakınmayı gerektiriyor ama sonunda fark ediyorsun ki evin, içinde yaşadığın şey olmanın çok daha ötesinde. Ülken evin olabilirdi. Ya da bir şehir veya mahallene ev diyebilirdin. Bazen hayatın değişir… Ve sen değişirsin… Ve evin başka bir yere taşınır.
Sayfa 232Kitabı okudu
80 syf.
8/10 puan verdi
·
Beğendi
·
1 saatte okudu
Kerem ve çok meraklı minik arkadaşlarını canavarları anlatan bu çılgın çizgi romanda; okulda karşılaşılan zorbalığa karşı bir ders verilerek, çok önemli bir sorun olan zorbalığın kötü bir davranış olduğu vurgusuna yer verileren sevimli, renkli bir seri
Canavarlar Firarda
Canavarlar FirardaZanna Davidson · Türkiye İş Bankası İş Kültür Yayınları · 201941 okunma
Artık Zorbalık Yok
Sayfa 72 - Türkiye İş Bankası Kültür YayınlarıKitabı okudu
Reklam
Ben ona gününü gösteririm!
Ama okulda sana kötü davranan Arda'yı korkutabiliriz, "diye öneride bulundu Diş - Surat. Onu her anlattığında kulağa daha da edepsiz biriymiş gibi geliyor.
Sayfa 10 - Türkiye İş Bankası Kültür YayınlarıKitabı okudu
Kerem ve Minik canavarlar bütün hafta boyunca çok meşgullerdi. Uzaya bile çıkmışlardı...
Sayfa 5 - Türkiye İş Bankası Kültür YayınlarıKitabı okudu
24 syf.
4/10 puan verdi
be her her çizgi romanını farklı hikayelerin olduğunu düşünmüştüm meğerse devammış.ben hepsi hikaye hikaye diye düşünmüştüm bu yüzden yarım kaldı bunu. bilmiyordum devamını almak zorundayım
Amazing Spider-Man #361
Amazing Spider-Man #361David Michelinie · Marmara Çizgi · 05 okunma
Hayat anlaşılması zor şeylerle doludur. Daha da zor olanı ise onları kelimelere dökmektir. Arkadaşlık kesinlikle bunlardan biri.
Sayfa 176Kitabı okudu
Reklam
120 syf.
10/10 puan verdi
·
Beğendi
·
2 saatte okudu
Absürtlüğün resmi: Bir maymun bir halk
Bu çizgi romanı almamdaki en büyük etken kapaktaki sol işâret parmağına bir kelebek konmuş olan askerî kıyâfetli maymun. Ancak ondan daha önemlisi sulu boya ve guaj melezi gibi görünen tatlı çizimler. Hani şu çizgi roman alırken çok da heveskaçırana mâruz kalmadan kabaca sayfaları çevirdiğinizde içinizi ısıtan çocuksul çizimlerden bahsediyorum.
Hartlepool Maymunu
Hartlepool MaymunuWilfrid Lupano · Baobab Yayınları · 202151 okunma
Bölüm 39
- Ne kadar güçlüyüm gerçekten bilmiyorum. Gerçekten güçlüymüşüm gibi hissediyorum.. ama aynı zamanda, benden daha güçlü olanların sayısının çok olduğunu düşünüyorum. + Sadece gerçekten güçlü olduğun zaman gerçek gücü algılayabilirsin. Bu kadar ufak dünyana kısıtlı kaldığın sürece bunun ne anlama geldiğini asla anlayamayacaksın. Okyanusta yüzüyor olmana rağmen, onun tam olarak ne kadar engin olduğunu asla kavrayamayacaksın.
Ölmek hepimizin bir gün ilk elden tadacağı birkaç tecrübeden biri ve her yaygın şey gibi üzerine kafa patlatmak çok sıkıcı. Çünkü ölüm önceden kestirilebilir ama yaşam bilimsel deneyler ve boş zamanlar ve sürpriz kestirmelerle dolu ve kim bilir sırada neler var?
Tanıştığım kadınlar ve çocukların hepsi sevdikleri birilerini kaybetmişlerdi ama hiçbir zaman çaresizlik içinde debelenmemişlerdi.
Okul ona evde olmayı ne kadar sevdiğini öğretmiş.
evimi özledim -
1.500 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.