Giriş Yap
298 syf.
·
Puan vermedi
Lowen&Jeremy&Verity
"Üzerime kan sıçramadan hemen önce kafatasından gelen çatırtıyı duydum." "Yirmilerin başındayken Amos adında bir erkek arkadaşım vardı ve boğulmayı severdi." "Yaşamaya kararlıydılar, haklarını teslim edeyim." "Dağılmak üzereydim." "Seni seviyorum. Şimdi bile." Dehşet duygusunu başından sonuna dek damarlarınızda duyumsacağınız, gerilim dolu bir kurgu düşünün. Okuyacağınız bu kurguyu tek bir sözcükle betimleyebilirim; mükemmel.
Colleen Hoover
Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı
Reklam
"Sır saklamak izole edicidir."
Görümüm zayıflıyor Kaçıyor aniden ürkek bir ceylan düşünce.
zaimoğlu mehmet
Reklam
232 syf.
·
10/10 puan
Yorum
Sesli kitap olarak dinlediğim bir eser, bence aşırı merak uyandırıcı bir eser. Uyarlamalarını izledikten sonra dinlediğim bir eser ve uyarlamalarını tekrar izleyeceğim. Açıkçası durağan giden bir eser çok fazla paranormal olmasını beklerken bu beklentimi karşılamadı, paranormal öğeler çok fazla değildi. Sanki günlük dinliyormuşum gibi hissettiğim bir eser oldu ama fena değildi, uyurken dinleyip ya da okuyabileceğiniz ve gerim gerim gerileceğiniz bir eser.
344 syf.
·
8 günde
·
Puan vermedi
Gizemlerin Masalı
Gizemli ve güzel bir masal arayışında olanlar için kesinlikle en iyi tercihlerden birinin bu kitap olduğunu düşünüyorum. Kitap normal bir masal kitabında olduğu gibi içinde barındırdığı gizemleri belli bir sırayla hemen önümüze sunmuyor. Her bir gizemin kendine has sahneye çıkışı olduğunu söyleyebilirim ve bu da okuyucuyu merakla çok ayrı bir güzellikte kitaba bağlama yöntemi. Bu yöntem bana ayrıca yazar
C. S. Lewis
'in hikaye sunum tarzına çok benzettim (ki zaten kitabın sonundaki son sözde ilham aldığı kişiler arasında da vardı). Kitap hakkında en sevdiğim kısım ise tutsak perimizimin serbest kalacağı günü betimleyen bilmecenin açıklandığı ve çözüldüğü kısımdı. Bu büyülü evrende bu durumun bu kadar hoş bir tarzda çözülmesini beklemiyorum ve beni çok etkilemişti.
2
12
118 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42