Giriş Yap
21.11.2020 de yazılan not
Seneler önce sana ilk kez seni sevdiğimi söylediğim günü hatırlıyorum. Cenazede tanımıştım seni , Aşkımı nasıl da itiraf etmiştim pat diye… Sen beni yeni yeni fark etmeye başlarken aslında sana cenazeden beri aşık olduğumu söylediğimde nasıl da şaşırmıştın sonra doğum günümde beni terketmiştin. Seni hiç usanmadan, bıkmadan ve yorulmadan beklediğimi anlatmıştım sana uzun uzun. Öyle güzel gülüyordu ki gözlerin ve öyle aşkla bakıyordun ki bana sana sımsıkı sarılmaktan başka yapacak hiçbir şeyim kalmamıştı inan bana.O günden sonra her şey çok değişmişti. Hayatımda senin gibi bir melek var oldu birden bire… Benim aşkıma karşılık vereceğin günü o kadar çok beklemiştim ki bir anda gerçek olduğuna inanmak imkânsız gibi gelmişti… Ama sonunda olmuştu benim oldun ve dünyama güneş gibi doğdun… O günden beri de sen benim bu hayattaki tek vazgeçilmezim oldun. Yanında mutlu olduğum ama onsuzken nefes alamadığım oldun. Tüm hayatım boyunca sen benim tek gerçek aşkım oldun. Sonra olay üstüne Olay rüya bitti evren bitti biz bittik. Sen yoluna gitmek istedin gitmeyi çok denedin ama başaramadın ben çok gitmeyi denedim ama başaramadım. Şimdi sonuç sen farklı yerde farklı kişiyle ben aynı yerde tek başıma.
Reklam
melek mosso'nun sarkida dedigi gibi
kimsenin kimsesiyim bir kalpsizin iç sesiyim
İnsan, madde ve ruhtan oluş­muştur; hayvanlık, onda sona erer, melek de onda başlar. Önceden sezdiğimiz bir yazgı ve tümüyle kopmamış olduğumuz eski içgüdülerimizin anıları: Etsel bir aşkla tanrısal bir aşk arasında, hepimizin geçirdiği çarpışma bundan ileri gelir.
Ömrümüzün Özeti
Rabbim benden farzları yerine getirmemi istemektedir Peygamberim sünneti tatbik etmemi İki melek ise amellerimi düzeltmemi beklemektedir Nefsime gelince o da kendi hevasına göre hareket etmemi beklemekte Şeytan da beni kötülüklere sevk etmeyi arzular Ölüm meleği ruhumu kabzetmek ister Ailem ise geçimlerini sağlamamı bekler.
·
1 yorumun tümünü gör
Reklam
Daha çok beklersin :)
Aşka hazır aşka aç Ansızın Melek bekliyorum...
Reklam
2
1000
10bin öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42