Nehir İpek

Nehir İpek
@nehir_ipek
Now I am become death the destroyer of worlds.
Nehir İpek
Bir kitabı okumayı düşünüyor
Vladimir
VladimirJulia May Jonas
6.9/10 · 32 okunma
Reklam
KIZILDERiLi BÜYÜCÜ: "İlle de bir karşılaştırma istiyorsan, daha da gerçek, derim. Düş görmek, düşlemek, bir güce sahip olmak demektir. Elindeki bu güçle çok şeyi değiştirebilir insan. Gizli kalmış nice şeyi bu güçle bulup ortaya koyabilir. Dilediği her şeyi denetimi altında tutabilir ... "
Nehir İpek
Bir kitabı okumaya başladı
Hakkari'de Bir Mevsim
Hakkari'de Bir MevsimFerit Edgü
8.7/10 · 9,8bin okunma

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
Her şey onlara göre - yamandırlar Ansızın melek bekliyorum eski türk ezgileriyle Senin asya'dan hiç yontmadan zarif bir cep saatı yapışın Asya Asya ve Asya diye yalvarışın Sana ansızın alınyazımı ve kendimi ekliyorum Aşka hazır aşka aç ve davetli Ansızın melek bekliyorum Asyayla ayağa kalkan Melekler ellerinde gelenekle İçinden hızla süt akımı geçiren mızraklar
Reklam
Güneşi tez gördük dağlarda Ormanın ay çiçeği gibi uyanan hayvanlarıyla İlk iş gövdemizin acıktığını anlamak oldu Gittik kokladık ekmeğimizi tarlalarda
408 syf.
·
Puan vermedi
Saklı
SaklıPınar Salman
9/10 · 53 okunma
246 syf.
·
Puan vermedi
Şamanik Yolun Çalışma Kitabı
Şamanik Yolun Çalışma KitabıLeo Rutherford
8.6/10 · 24 okunma
Bir şamana göre hastalık ruhta başlar; ruhtan uzak hale geliriz. Eğer tedavi edilmezse, hastalık zihin ve duygulara sıçrar ve bizler geleceğe dair umudumuzu yitirir, mutsuz ve negatif hisse­deriz. Bu hal tedavi edilmezse işte o zaman hastalık bedene girer ve bizler fiziksel olarak hasta oluruz.
Uyanış ancak kişinin kendi kendine gerçekleştirebileceği bir eylemdir. Bütün kişisel gelişim ve kişisel büyüme bu şekildedir; kişiseldir. Öğrenme, kişiseldir. Kişi, bir öğretmen yardımıyla öğrenebilir ama öğretmen, öğrenme eylemini o kişi için gerçek­leştiremez; kişi kendi başına "eyleme geçmeli" ve öğrenmelidir.
Reklam
Eski tarihlerde ruhsal bir yol olan wyrd kelimesi, o kadar değersizleştirildi ki günümüzde halen İngilizcede kul­lanılan asıl anlamsıyla alakası olmaksızın "tuhaf " anlamındaki "weird" kelimesi halini aldı.
Nehir İpek
Bir kitabı yarım bıraktı
Seks ve Ceza
Seks ve CezaEric Berkowitz
8.5/10 · 559 okunma
Nehir İpek
Bir kitabı yarım bıraktı
Bütün Şiirleri
Bütün ŞiirleriCatullus
6.9/10 · 172 okunma
Nehir İpek
Bir kitabı okumayı düşünüyor
Orta Asya Türk Tarihi Hakkında Dersler
Orta Asya Türk Tarihi Hakkında DerslerWilhelm Barthold
8.1/10 · 94 okunma
2.993 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.