Hatice Tashan

Şafaktan önceki saatleri, dünyanın sessiz,uykulu olduğu ve sadece kendisine aitmiş gibi görünen saatleri seviyordu.
Reklam
"kendi hayatını düzeltemeyen biri, başka insanların hayatını yine de gayet iyi bir şekilde anlayabilir. Bu ikisi her zaman birlikte yürümez."
"Direk sorular sormayı severim. Aldığım ve alamadığım cevaplardan yola çıkarak genelde gerçekten çok da uzak olmayan bir resim oluşturabilirim.."

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
Bazen, yeni bir yön bulmak için ihtiyacın olan şey yeni bir yere gitmektir.
Bazen, yeni bir yön bulmak için ihtiyacın olan şey yeni bir yere gitmektir.
Reklam
Çocukluğumun sona ermekte olduğunu hissettim. Gözyaşı dökmeden ama kurşun gibi ağır bir yürekle çocukluğuma veda ettim..
488 syf.
·
Puan vermedi
Öteki Çocuk
Öteki ÇocukCharlotte Link
7.5/10 · 123 okunma
8Mart Dünya emekçi kadınlar günümüz kutlu olsun
301 syf.
·
Puan vermedi
Bu kitap ne ilerlemek biliyor , ne de okuduklarimi anlıyorum Algimin yetersizliginden değil Maalesef kitabın çevirisi çok kötü ve çok fazla karakter var Psikolojik gerilim yanından bile geçmemiş Kapağına bakarak benim düştüğüm hataya düşmeyin derim
Korku
KorkuRobert W. Chambers · Erasmus Yayınları · 201742 okunma
Reklam
Pazar mesaisinde kitap bitirmeyende , ben kitap okudum demesin 🤣 İşçisine güvenen patronuma selam olsun ☺️🙈
"Sade kahve içenler artık evden kopmuş demektir Daha doğru bir ifadeyle bir eve ihtiyaçları yoktur Yaşadıkları herhangi bir yeri ev olarak benimseyip mutlu mesut yaşamaya devam ederler ama sütlü kahve içenler, hep bir ev ararlar Evlerinden iki gün ayrı kalsalar, hemen bir mutsuza dönüşürler Yataklarını,ellerini sildikleri havluyu, oturdukları koltuklarını, hatta ne bileyim çorap cekmecelerini bile ozlerler Bunu biliyor muydunuz? " Dedi
Resim