Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol

buhurumeryem

bir gün her sey yoluna girip özgürlük filistini bulduğunda şu an ölüm sessizliğini koruyan herkes bir bir ortaya çıkıp "ay ben zaten en başından beri destekliyordum" diyecek. bunu biliyoruz. çünkü kaybeden tarafta olmak istemiyorlar ama bu soykırımın sadece tek kazananı olduğunu unutmuş haldeler. kimse tarihin kirli tarafında anılmak istemez. israil o tarafa adını altın harflerle yazdırdı.
Reklam
aslında biz kendimizi müslüman ve dahi insan olarak gördüğümüz için elimizden tek gelebilen şey olan internet aleminde filistinin sesini duyurmak olayını sonuna kadar kullanıyoruz. istersek evimizin duvarından tut 1k kullanıcı adımızı dahi özgür filistin yaparız kimse de sesini çıkaramaz bunun etkileşim kasmakla alakası olduğunu düşünüyorsa dön bi kendini yokla.
Gönderi kullanım dışı
kendini kanaat önderi sanan ünlülerin henüz 'dostlarımızı uyutamazsınız önce bizi uyutmanız gerek' hikayeleri silinmeden günlerdir süren soykırıma sanki yeni başlamış bi katliam gibi o da ufak çizimlerle netenyahu stop 😔✋🏻 dercesine yaptıkları paylaşımlar da bittiğine göre gerçek insanları sahada görebiliriz

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
şu muhakkaktır ki, zalimler kurtuluşa ermez. en'âm, 135
yahudi denen azgın topluluğu öfkeyle caydırmazsınız. onların korktukları tek şey mallarıdır. efendimiz (s.a.v) bu yüzden hurma ağaçlarını kestirdi. ve aylardır tek bi boykot şirketini yani onların tek bi ağacının fabrikasını dahi kapattıramadık. çok çetin bi hesap.
Reklam
ağlayan bebeklere sağır kaldıkça ne bekası kardeşim, kimin bekası! dünyada iktidar denilen köpek israil devleti ve yardakçı şürekâsı!
20,3bin öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.