Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Keşfet
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İletiler
Dergiler
Çevirmenler
Kitap Türleri
Hedefler
1000Kitap Android UygulamasıÜCRETSİZ – Google Play'den indirin
1000Kitap iOS UygulamasıÜCRETSİZ – App Store'dan alın
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Bir ülkü mü, bir düş mü bir yaşam mı bilinmez neyse aradığı ona bağlamaya hazır kendini
Edebiyat
Yalnızlık hisarları içindeki insan için mutluluk ancak bir ülkü olabilir. Bir inkar salgını, Bir intihar salgını,bir uyuşturucu salgını,bir konfor salgını, bir kargaşa salgını, bir umutsuzluk salgını, bir korku salgını, ve binlerce diğerleri... işte bunlar modernizmin artık kökleşmiş ve somutlaşmış sözüm ona başarılarıdır.
Hayat ve İnsan
Her müslüman ülkü adamı, Yusuf Sûresi'nin ruhuna ermeğe çalışmalıdır. Sûre-i Yusuf, inanmış insanın, ülkü adamının, safha safha, durak durak hayatına ışık tutan en geniş çerçeve, en genel çizgili ebedi bir modeldir.
Din
272 syf.
10/10
·
Beğendi
·
6 günde okudu
•Harry Potter•
HARRY POTTER sıradan bir çocuk olduğunu sanırken, bir baykuşun getirdiği mektupla yaşamı değişir: Başvurmadığı halde Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na kabul edilmiştir.Burada birbirinden ilginç dersler alır, iki arkadaşıyla birlikte maceradan maceraya koşar. Yaşayarak öğrendikleri sayesinde küçük yaşta becerikli bir büyücü olup çıkar.
Harry Potter ve Felsefe Taşı
Harry Potter ve Felsefe Taşı
J. K. Rowling (Robert Galbraith)
J. K. Rowling (Robert Galbraith)
Harry Potter ve Felsefe Taşı
Harry Potter ve Felsefe Taşı
9.2/10 · 48,9bin okunma
2023 Okuma Raporları
Her milletin, yaşamak için, bir ülküye ihtiyacı vardır. Bu ülkü, milletlere göre ayrıntılarında değişse bile, ana çizgilerinde hemen hemen bir gibidir. Çünkü şu tarihi gerçeği kimse inkâr edemez ki, her tutsak milletin ilk ülküsü bağımsızlığını kazanmak, her bağımsız milletin ilk ülküsü de, henüz tutsak yaşayan kardeşlerini kurtarmaktır...
23425
375 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.