Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Aklımda UZİ'nin XXL şarkisi var NSKDKDLWKDLDKXK
Apartman girişinde yazan "Çıkarken Işıkları Söndürün" uyarısını bu kadar ciddiye aldığını bilmiyordum. Hayatımdan çıkarken bütün ışıklarımı söndürdün, üstüme xxl bir kadife karanlık örttün.
XXL eleştiri bu da ekstra ekstra large:)
Bir öğretmenimiz paylaşım yapmış, yazısında eleştiriden bahsediyor fakat mantıksızca konuyu cinsiyetçi bir şekilde açıklamış ve ben de bunu eleştirdim. Bana "tanımadığım birini eleştirmeye hakkım olmadığını" söyledi ve engelledi 🙂 mesela burada Emile Cioran'ın bir...
Şehirlerin kendine has kokuları, sesleri, karakterleri vardır. New York bir ses olsa susmayan ambulans sireni, müzik türü olsa caz, renk olsa gökkuşağı, yiyecek olsa Sabrett sosisli sandviç, koku olsa kızarmış fıstık, insan olsa 5. Caddede pahalı bir mağazanın önüne kıvrılmış bir evsiz, giysi bedeni olsa XXL olurdu.
Apartman girişinde yazan "Çıkarken Işıkları Söndürün" uyarısını bu kadar ciddiye aldığını bilmiyordum. Hayatımdan çıkarken bütün ışıklarımı söndürdün, üstüme xxl bir kadife karanlık örttün. Ayaklarıma dolandın, kollarımı bağladın. Terk edilmiş bir evin koltukları gibi sarındım yokluğuna. Gözlerin doğar mı gecelerime diye Zeki Müren dinledim. Ha bugün ha yarın dedim, doğmadın.
23411
104 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.