Andrea Cremer

Andrea Cremer

Yazar
7.2/10
34 Kişi
·
68
Okunma
·
2
Beğeni
·
1.069
Gösterim
"Ah ben sıradan bir kızım" dedim imalı bir gülüşle."Dokunduğu herşey, karmakarışık bir hale getiren bir kız. Midas gibiyim ama benim dokunduklarım dramatik bir hal alıyor."
464 syf.
·Beğendi·8/10
Kitabı okuduktan sonra kurgusunun diğer kitaplardan birazcık daha farklı olduğuna kanaat getirdim. Çünkü kitaplarda genellikle kızlar paranormal erkeklere aşık olur ve sonrasında kızların da paranormal olduğu ya da olacağı kurgulanır. Fakat bu kitapta tam tersiydi. Kitap güzeldi yani kesinlikle okuduğunuza değer. Fakat ben fazla ısınamadım(sanırım vampirleri daha çok sevdiğimden).
Eğer fantastik seviyorsanız okumanızı tavsiye ederim.
368 syf.
·27 günde·5/10
Beklentilerin altında bir kitap olmuş. Vasat kalmış bence. İki ayrı kişinin gözünden anlatım güzel değildi açıkçası. Fantastik/Bilim Kurgu yönü de bence zayıf kalmış. Sıradan bir aşk hikayesi gibi..
368 syf.
·11 günde·5/10
Merhaba! Bir Pdf kitabın daha sonuna geldim. Görünmez kitabı iyidi ama beklediğim gibi değildi açıkcası. Ben daha etkili bir kitap bekliyordum. Konu ise farklı olmak için çabalanmış gibiydi. Kitabın sonu da beklediğim gibi olmadı. Şöyle düşünün; bir kitabı okudunuz ve kitapta, o kadar uğraşın ardından güzel bir sonuç bekliyorsunuz ve sonunda okuduğunuz şey ise boşuna okunmuş hissi veriyor. Bu kitap bana böyle hissettirdi. Laurie'yi çok sevdim. Her anlamda olgun düşünceli sevecen, tatlı bir çocuk.
Kitabın konusu: Stephen, nedenini bilmediği bir şekilde doğuştan görünmez olan, 15 yaşında ve yalnız bir çocuktur. Odaklandığında bir şeylere dokunabilir, konuşursa sesini diğer insanlar duyabilir. Annesi, onu kendini idare edebileceği yaşa kadar getirebilmiş ama sonra bir sebeple ölmüştür. Babası ise daha en başlar da bu olaydan kaçmayı seçmiştir. Bir gün dışarıdan, yürüyüşten eve döndüğünde, aynı katta bulunan daireye taşınmış komşulardan biri olan Elizabeth, onu görür. Bu bir ilk! Fazlasıyla şaşıran Stephen, ne yapacağını, nasıl davranacağını kestiremez ve durumunu Elizabeth'e anlatmaz. Güzel geçen kısa bir zamanın ardından, Elizabeth'in kardeşi Laurie, artık ablasının erkek arkadaşı ile tanışmak ister ve Stephen'in görünmezliği öylece ortaya çıkar. Bu durumunda iki kardeş şok olurlar. Çabuk toparlanan ve Stephen'ı çok iyi anlayan Laurie, Elizabeth'in de onu anlamasını sağlar. Sonrasında Stephen'e yardım etme kararı alırlar. Birlikte aldıkları karar ile ilk olarak Stephen'in babasından lanetin nedenleri hakkında bilgi edinirler. Sonrasında kendilerini bildikleri dünyanın farkı bir yüzünde bulurlar. Büyügörenler, bir sürü lanetler ve lanetleyiciler... Stephen için bile farklı bir dünyadır. Elizabeth için ise her şey çok başkalaşmıştır... Peki Stephen bu lanetten kurtulabilecek midir?

Yazarın biyografisi

Adı:
Andrea Cremer
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 68 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 63 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.