Baki Apaydın

Baki Apaydın

Yazar
7.8/10
59 Kişi
·
214
Okunma
·
2
Beğeni
·
1.526
Gösterim
Adı:
Baki Apaydın
Unvan:
Yazar
360 syf.
İçerisinde hayattan ders çıkarabileceginız hikayeler var ben yine en güzelini yazayım size. Bir kuş tenha bir yerde kurtçukları avlamak için beklerken aniden bir kedi gelerek kuşu avlayıp midesine indirir. Demek oluyor ki insan her zaman tetikte olmalı, hiç beklemediği anda senin hata yapmanı bekleyen nefsin ve şeytan açığını kollamakta. Dikkat et de ava giderken avlanma.
252 syf.
·9/10
Bir zamanlar kuzenimi çok kıskanırdım. Çünkü onun bir sürü kitabı vardı. Tabi benim şu an daha fazla orası ayrı. Hep onların evine gittiğimde kendimi çok kötü hissederdim. Kitaplarına dokunmaya izin vermez ve okuduğu kitapları anlatırdı. Sonra rafta bu kitap gözüme çarpmıştı. Bana da almasını söyledim. Ve kitap elime geçti. O zaman köydeydim. Yengem bulaşık yıkarken ona ve kuzenime okuyordum. Her gün kitap bitmesin diye bir hikaye okuyordum. Şu an o hikaye okuduğum kuzenimde benim gibi kitap delisi. Tabi o kitap şu an nerede bilmiyorum. Evde aradım bulamadım. Geçen sene sırf sevdiğim için anısı olduğu için kitapçıda görünce almıştım. İçinde çok bilindik illaki okuduğunuzda ben bunu biliyorum diyeceğiniz hikayeler var. İlk okuduğumda o zamanlar 14-15 yaşlarındaydım bana güzel gelmişti. Ama şu an çocukça geliyor. Sırf anısı olduğu için satın aldım. İyi kötü anılarımı seviyorum ve onları hatırlatan şeyler benim için değerli.
Bunları neden anlattım hiçbir fikrim yok.
348 syf.
·10 günde·Beğendi·10/10
Mevlana Tek kelimeyle hayat rehberi.

Mevlana'nın her cumlesi düşündüren, hayata aktarılması gereken sözlerdir. Kur'an'ın ahlakını Emir ve yasaklarını pekiştirmek için söylenmiş sözlerdir. Veliliğin gereğini yeterince yerine getirmiştir Mevlana.

Mevlana'nın sözleri akıl ve ruha hitap ediyor ve bedene yansıyor
Nasihatleri Cebime koydum. Yeri geldiği zaman tüm kalbimle uygulayacağım inşallah.
Gönül be beden ilişkisini anlatmıştır.
nasıl bir insan olmamız gerektiğini sözlerle anlatıyor .
İyi huylu olmayı öğütler.
252 syf.
·3 günde·Beğendi·9/10
" Sevmek herşeydir. "

Kitabımızın içerisinde birbirinden güzel ve ders verici hikaye ve öyküler mevcud.
6 sene evvel bir arkadaşım hediye etmişti. Okuyunca o günlere yolculuk da yaptım.
Sevmek de sevilmekde sevdirmek de çok önemli ve güzel.
252 syf.
·1 günde·Beğendi·10/10
Sevmek gerçekten her şeydir...Yeni başladım kitaba ve çok akıcı bir dille yazılmış kısa kısa aşk öyküleri tavsiye ederim.Okudukça paylasaacagim sevgiler..
252 syf.
·Beğendi·9/10
Gerçekten sevmek nedir kavramamı sağlayan bir kitaptı. Sayfalarında defalarca gezindiğim, tekrar tekrar okuduğum kitaplar arasında yer aldığı için bir çok unutulmaz hikayelerini etrafımdakilere de okumaktan mutluluk duymuşumdur. Ayrıca bir dönem doğum günlerinde bir çok kişiye hediye etmiştim.. Gerçek aşkların örneklem uzayı bence.. Kısa kısa hikayeleri olan kitapları özellikle kitap okumaya çok vakti olmayanlar için öneriyorum. Günlük en azından bir hikaye okursunuz..
Cok guzel, cok begendim, gercekten sevmek herseydir. Cok guzel, cok begendim, gercekten sevmek herseydir.Cok guzel, cok begendim, gercekten sevmek herseydir.

Yazarın biyografisi

Adı:
Baki Apaydın
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 214 okur okudu.
  • 4 okur okuyor.
  • 33 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.