Cathy Lamb

Cathy Lamb

Yazar
7.2/10
22 Kişi
·
45
Okunma
·
3
Beğeni
·
722
Gösterim
Adı:
Cathy Lamb
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Newport Beach, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri
Bir süre bunu düşündüm iyi olmayı
Kim her zaman iyiydi ki zaten? Bunun mümkün olduğunu hiç sanmıyorum. Biz yürüyen yaralılar, yürüyen incinmişler , ihanete uğramışlar , umutsuzlar ve ürkeklerdik.
"Kim her zaman iyiydi ki zaten? Bunun mümkün olduğunu hiç sanmıyorum. Biz yürüyen yaralılar, yürüyen incinmişler, ihanete uğramışlar, umutsuzlar ve ürkeklerdik."
437 syf.
·3/10
Yazarın okuduğum ikinci kitabıydı. Birinci kitap olan Rüzgarla Gelen 'in yanında bu kitap harika bir çok konuyu içermesine rağmen anlatımı bakımında son derece ağır ve sıkıcıydı. Yazar yazdıkça konuların tekrarını okudum diyebilirim. Yer yer trajik, duygusal ve hatta bazı yerlerde tebessüm etmeden geçemeyeceğim bölümler oldu..Tabi ki yine de okunabilir bir roman..
440 syf.
·Beğendi·9/10
Bir anne bir evlat bir insan olmanın katmanlarının anlatıldığı acı tatlı bir hikaye. Herkesi olduğu gibi kabul etmeli ve o değerleriyle sevmeyi öğrenmeliyiz.. Kız kardeşlerin desteği, birbirinden farklı karakterleri hayatın onları şekillendirişi... bazı insanlara bakarız hemen sıfatlandırırız ama o kişiyi göremeyiz görmek istemeyiz.Kitabın ilk yarısı ikinci yarısına göre çok durağan geçti. kısacası Muhteşem... kitabın sonuna doğru göz yaşlarımı tutamadım.. sel oldu aktı gitti"
437 syf.
·Beğendi·10/10
Son anda almaya karar verdiğim bi kitap. Başları biraz durağan gitse de kitap kendine bağlıyo keyifli bi okuma sunuyo okuyucuya bence :)
440 syf.
·9/10
Üç kız kardeş ve erkek kardeşleri Henry'nin ana karakterler olduğu hikaye oldukça duygusal. Geçmişlerindeki çeşitli olaylar nedeni ile hasar görmüş olan kız kardeşler bir araya geldiklerinde arada tutkal görevi gören zihinsel engelli, sevgi dolu Henry var. Zaman zaman göz yaşlarına neden olan hikaye, aile bağları, sevgi ve yaşamla ilgili. Özellikle bayan okuyucuların unutamayacağı bir roman.

Yazarın biyografisi

Adı:
Cathy Lamb
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Newport Beach, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 45 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 13 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.