Charlotte Link

Charlotte Link

Yazar
8.1/10
18 Kişi
·
39
Okunma
·
2
Beğeni
·
1.624
Gösterim
Adı:
Charlotte Link
Unvan:
Alman Yazar
Doğum:
Frankfurt Am Main, Hesse, Batı Almanya, 5 Ekim 1963
"Evet,her şey öyle bir anda olmuyor,yükler sırtınıza yavaş yavaş biniyor.Siz de böyle küçük şeyleri görmezden gelip,herşeyin yolunda gittiğini sanıyorsunuz.Sonra vücut bir anda sinyal veriyor;artık dayanamıyorum! Ama iş işten geçmiş oluyor.."
"Garip ,öyle değil mi?Hepimiz aynı kumaştan yapılmışız.Hepimiz dışarıdan bakıldığında çok güzel görünüyoruz,insanlara hep güzel tarafımızı gösteriyoruz ama aslında hepimizin içi çürük"
İlk başta ağır ilerlese de kitap giderek beni içine çekti ve sonu beni gerçekten çok şaşırttı.Kitapta birçok duyguyu birlikte yaşadım; en çok da kızgınlığı.
Charlotte Lınk (Esrarengiz Kadın):

Başından sonuna kadar sayfaları hızla çevirdiğim, elimden bir türlü düşüremdiğim ve sonunda beni çok şaşırtan bir kitap oldu.
Okumuş olmaktan mutluyum.
Yazarın finalde yaptığı ters köşe ile okuyucu hem şaşırıp hem hüzünlenecek.
Yazarı okumayan çok şey kaybediyor. Özellikle polisiye roman seviyorsanız kaçırmayın. Yazarın okuduğum üçüncü romanı kalemi çok iyi....
Başlarda biraz ağır tempoda gitti ancak sonradan açıldı.
Yazar karakterleri çok derinlemesine işlemiş. Harika bir psikolojik polisiye roman idi..
''Günahı Bilenler Yalnız Uyanır'' bu sözü görünce çok iddialı bir kitap diye düşünmüştüm. Babası ile ilgili gerçeklerle yüzleşen kadın kırklı yaşlarda ve babası ile ilgili öğrendiği gerçeklerde çok şaşırtıcı değildi bunu dışında sürükleyici ve okunası güzel bir kitap..
Hayatımda hiç bi kitabı aşırı sinirlenerek okuduğumu hatırlamıyorum. Insan hem sinirden okumak istemeyip hem de hala kendini okumaya devam ederken bulur mu? Ben soyleyim, evet bulur. :)

Yazarın biyografisi

Adı:
Charlotte Link
Unvan:
Alman Yazar
Doğum:
Frankfurt Am Main, Hesse, Batı Almanya, 5 Ekim 1963

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 39 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 60 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.