Christopher Farnsworth

Christopher Farnsworth

Yazar
7.5/10
19 Kişi
·
50
Okunma
·
2
Beğeni
·
668
Gösterim
Adı:
Christopher Farnsworth
Unvan:
Amerikalı yazar
Doğum:
Idaho, 1971
Onu içeriye getirebilirsin, tasma takabilirsin ve giydirebilirsin fakat vahşi bir hayvan asla kanın gerçek tadını unutmaz..
464 syf.
·10/10
Yazarın çok akıcı bir kalemi var, bir solukta okunabilecek bir roman. Gerçekten tam da on yıldızı hak ediyor sonuna kadar. Hak ettiğini kitabın her sayfasında bolca hissettim. Her cümlede bir emek var, profesyonellikte cabası... Konusu oldukça değişik ve çarpıcı geldi bana. Kitap beğenimi kazanabildi. Yazar yazmak için yazmayıp, adeta iliklerine kadar hissederek kaleme almış sanki. Olay örgüsü ummadığım kadar merak uyandırıcı ve heyecan vericiydi. Vampirlerle ilgili gerilim ve cinayet romanlarını seviyorsanız, bunu okumak için daha fazla geç kalmayın, üzülürsünüz. Bu roman benim iyi ki ile başlayan cümlelerim arasındadır. İyi ki almışım, iyi ki okumuşum.
464 syf.
·Beğendi·10/10
Bu zamana kadar okuduğunuz vampir hikayelerinden oldukça farklı ve sürükleyici bir politik gerilim. Yazarın konuyu ustaca işlemesi ve okuyucuya aktarması ise, roman üzerinde harcanan emeğin kanıtı olmalı diye düşünüyorum.

Yazarın biyografisi

Adı:
Christopher Farnsworth
Unvan:
Amerikalı yazar
Doğum:
Idaho, 1971

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 50 okur okudu.
  • 16 okur okuyacak.
  • 4 okur yarım bıraktı.