David Fulmer

David Fulmer

Yazar
7.0/10
7 Kişi
·
32
Okunma
·
2
Beğeni
·
723
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
Daha önce incelemeyi yaptığım halde sanırım kaydolmamış. Bir boksör işine ara vermek zorunda kalıyor ve yolda, adamın birinin tartaklandığını görünce onu kurtarıyor. Adam bir dedektif. Ona iş teklif ediyor çünkü mesleki açıdan başına sürekli böyle şeyler geliyor. Boksör işi kabul ediyor ve dedektiflik macerası başlıyor.
Ufak tefek işler derken canı sıkılan boksör, eskiden hayranı olduğu ve ölen bir şarkıcının ölümünü araştırmaya başlıyor.
Mavi Kapı adlı mekanda ölen şarkıcının kız kardeşi Valerie'yle konuşuyor, takılıyor. Kadın evli olmamasına rağmen bir kız çocuğu var ve annesiyle yaşıyor. Kısa sürede kızı seviyor.
Boksörün yaptığı araştırma git gide detaylı hale geliyor. İşler karışıyor. Şarkıcının ölümü cinayet dosyası olarak ad değiştiriyor ve git gide bu durumdan rahatsız olan insanlar ortaya çıkıyor.
Valerie'nin kızı kimdendi? Sorusu da gündem sorusu. Ölen şarkıcı kız kardeşiyle mi beraber olmuştu? Onu kim öldürmüştü? Neden öldürmüştü? Kaç kişinin parmağı vardı?
Cevaplar için okumanız gerek.
Diğer okurların aksine sonunu assssla tahmin edememiştim. Beni şaşırtmıştı. Kitapta en çok hoşuma giden kesinlikle Eddie'nin müzik zevkiydi!
gerçektende tavsiye edebilirim sonlarına doğru tahmin edebiliyorsun bazı şeyleri belki ama kitap bittikten sonraki duyguyu yaşamanız gerek.

Yazarın biyografisi

Adı:
David Fulmer
Unvan:
Yazar ve gazeteci

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 32 okur okudu.
  • 8 okur okuyacak.