E. J. Allibis

E. J. Allibis

Yazar
7.4/10
24 Kişi
·
56
Okunma
·
1
Beğeni
·
908
Gösterim
Adı:
E. J. Allibis
Unvan:
İtalyan yazar
Doğum:
İtalya
"Hiçbir şey sana yol gösteren HİS'ten daha güçlü değildir.
GÜÇ içindeki hayattır.
Mutlak AŞK'ı açığa çıkarmak için gereken CESARET'i ruhunda bul.
UMUT ve GÜVEN'in içsel ışığınız izle,
YÜREK AKLI, DUYGU'lardan doğar ve verme yetisine sahip olduğun MUTLULUK'la ölçülür."
E. J. Allibis
Sayfa 204 - Martı Yayınları
"Evet. Mutluluk, coşku, güven, pozitiflik vücudumuzun besinleridir, varlığımızın yaşam kaynağıdır."
E. J. Allibis
Sayfa 228 - Martı Yayınları
"Hissetmek istediğinizde, beni ruhlarınızda bulacaksınız. Ben de aynısını yapacağım."
E. J. Allibis
Sayfa 102 - Martı Yayınları
"Ruhlarınızı titreten şarkı büyük bir güce sahip. Yolu aydınlatma yetisi var Hayatımız müziktir ve tüm duygular bir şarkının sözleri ve sesleriyle anlatılabilir. Varlığımızı ateşleyenler, bizi ağlatanlar, sevindirenler, kalbimizin daha kuvvetli atmasına sebep olanlar... Müzik bize rehberlik edebilir."
E. J. Allibis
Sayfa 243 - Martı Yayınları
....gelişmeye yönelik bu bitmek bilmez yarışı tetikliyor ama insanlar için rekabetle savaş arasındaki çizginin çok ince olduğunun farkında değil.
560 syf.
·Beğendi·10/10
Gerçekten hayal gücünün muhteşem bir şekilde kullanıldığı bir kitap. Melekler ve insanlar arasında geçen bu hikaye herkesi büyülüyor. İçerisinde bir sürü duyguyu barındıran bu kitap gerçekten çok sürükleyici hele sırlar ortaya çıktığın da kitabı elinizden bırakamıyorsunuz. Bence Unika ve Uniko'nun macerasına katılmanızı tavsiye ederim. Bu fantastik seriyi okuduğunuza pişman olmazsınız.
496 syf.
·Beğendi·10/10
Serinin devamı olan bu kitapta yazar harikalar yaratmaya devam ediyor. Bu kitapta sırlar daha fazla açığa çıkıyor. Unika ve Uniko'nun bağlılığını daha açık bir şekilde görüyoruz. Ophidiel kötülükleri bitmiyor ama bu kitapta sanırsam bazı yerlerde ona hak veriyoruz ve onun neden ormana kapatıldığını anlıyoruz. Neyse sanırsam fazla spoiler verdim. Serinin ilk kitabını okuyanlar mutlaka ikinci kitabını da okumalıdır.
Anlatımda ve diyaloglarda büyük bir sıkıntı vardı.Ancak 25 sayfa okuyabildim.Bilim kurgu havası katıyım derken ortaya anlamsız bir kitap ortaya çıkmış.Aynı zamanda konu bütünlüğünde ve olayda da bazı sıkıntılar gözüme çarptı.Sanki bitirilmemiş cümleleri okuyarak bir anlam çıkarmaya çalıştım gibi hissettim.Kesinlikle tavsiye etmiyorum !!!

Yazarın biyografisi

Adı:
E. J. Allibis
Unvan:
İtalyan yazar
Doğum:
İtalya

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 56 okur okudu.
  • 3 okur okuyor.
  • 28 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.