Eileen Caddy

Eileen Caddy

0.0/10
0 Kişi
·
8
Okunma
·
0
Beğeni
·
935
Gösterim
Adı:
Eileen Caddy
Unvan:
İskoçyalı Ruhsal Öğretmen, Yazar
Doğum:
İskenderiye, Mısır, 26 Ağustos 1917
Ölüm:
Findhorn, İskoçya, 13 Aralık 2006
Zarif bir şekilde ve uyanık olarak yürü, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsın. En küçücük böceği bile yeni bir ışıkta gör. Sen gözlerini açmayı seçtiğin için her şey gerçekten yenilendi.
Gözlerini aç. Bilincini yükselt. Bu zamanlardaki işaretlere ve mucizelere tanık ol.

Hiçbir şey sana sürpriz olup seni şaşırtmasın- bu gerçekten önemlidir. Hiçbir şeye şoke olma. Benim yollarım tuhaf ve harikadır.
Sadece ‘olmak’, ‘yapmak’ kadar gereklidir. Yaşamdan, değişik evreleriyle, değişen renkleri ve halleriyle keyif al. O mükemmel desenin ortaya çıkmasını ve gelişmesini izle.
Etkinlik zamanları ve huzur zamanları vardır. O durumlar gerçekleştiğinde, her durumdan da keyif almayı öğren ve bunun ne kadar gerekli olduğunu fark et.

Yaşam nefesini içine çekme zamanı ve onu serbest bırakma zamanı vardır. Ve gerçekleşen her şeyde de mükemmel bir ritim vardır. Onun içinde huzur ve uyumu bul.
Her durup “Teşekkürler Tanrım” dediğinde Benim farkımdasındır. Doğaya ait güzellikleri her gördüğünde ve onların yüceliğinden memnuniyet duyduğunda Benim farkımdasındır. Yüreğinin açıldığını ve bir başka ruha sevgi aktığını her hissedişinde Benim farkımdasındır. Bensiz, hiçbir şey olmadığını ama Benimle birlikte her şey olduğunu ve her şeyi yapabileceğini gitgide daha çok fark ediyorsun.

Beni bilinçli bir şekilde fark ettiğin zaman artık hiçbir şey imkânsız değildir.
Yalnız olduğun zamanlar çok değerlidir; son derece sihirlidir, sende ve senin sayende pek çok şey gerçekleşebilir. Seni Varlığımla o kadar çok doldurabilirim ki tamamen Tanrısal bilinçte olursun: ışık ve sevginin üretildiği ve dünyaya yayıldığı bir güç kaynağı. Mucizeler, kanallar aracılığıyla ortaya çıkmak için bekliyor.
Yazara henüz inceleme eklenmedi.

Yazarın biyografisi

Adı:
Eileen Caddy
Unvan:
İskoçyalı Ruhsal Öğretmen, Yazar
Doğum:
İskenderiye, Mısır, 26 Ağustos 1917
Ölüm:
Findhorn, İskoçya, 13 Aralık 2006

Yazar istatistikleri

  • 8 okur okudu.
  • 10 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.