Elizabeth Noble

Elizabeth Noble

Yazar
6.3/10
6 Kişi
·
20
Okunma
·
0
Beğeni
·
476
Gösterim
Adı:
Elizabeth Noble
Unvan:
Yazar
Annen için ağlaman güçsüz olduğunu göstermez. Ayrıca kim acıya zaman limiti koymuş ki? Bir sabah kalkıp her şeyin biteceğini mi sanıyordun? Bu hiçbir zaman olmayacak tatlım. Sevdiğin birini kaybetmek böyle bir şey değil.
Maggie
Maggie Kızlarımın Bilmesini İstediğim Şeyler'i inceledi.
424 syf.
·15 günde·1/10
Hafif spoiler içerir.

Anne sevgimden ötürü başlamıştım ancak okuduğum en korkunç kitaptı. Kitap dört kız kardeşin annelerinin ölümüyle başlıyor anneleri kızlarının yaşadığı sorunları bildiğinden her birine bir mektup bırakıyor. Lisa hariç kızların sorunları gayet olabilen sorunlar. Her ne kadar Lisa'nınkisi aptallık seviyesinde de olsa güzel başlamıştı. Ancak Lisa ve Amanda'nın hikayeleri saçmalamaya başladı. Amanda gezgin ve bir yerde fazla kalamayan birisi ama aşkı bulunca özgürlüğünü tamamen unuttu. Lisa desen ayrı saçma gitti erkek arkadaşı affetti salağı. Hele Jennifer var ki... Allah aşkına o nasıl bir sondu? Jennifer ile kocasının çocukları olmadığından ve kocası ille de çocuk istediğinden boşanmak üzerelerdir. Sonlara doğru kayak gezisine çıkıyorlar ve adamımız çocuk olmasa olur kafasına geliyor. Ama sonda kadının ben hamileyim deyince resmen küfür ettim. Bir tek Hannah hikayesi tamamen mantık çerçevesinde gitti ve güzeldi. Debbie'nin kitaplarından daha da korkunç bir iyimserlik havası vardı. Çok çok çok tozpembe.
424 syf.
·47 günde·Beğendi·7/10
uzun süredir elimde kaldı çok sürükleyici olduğunu söyleyemem hatta genel bir kitap bile diyebilirim kanser hastası ölmeden önce bir annenin 4 kızına tavsiye iç dökme itiraf niteliğinde yazdığı mektuplarla başlayıp kızlarının ve 2. eşinin hayatlarındaki 2li ilişkileri işleyen bir konusu var aslında çok bilinen herkesin yaptığı veya yapamadıklarının işlendiği bir kitap çıkarılacak ders varmı var aslında ama..... aması şu insan kendine bazen durup bazı soruları sorması gerekiyor ama bu soruların zamanı o kadar önemliki sorduğun zaman cevabının şekil alması için doğru zaman gerekir eğer o zaman o zaman değilse dert olur üzüntü olur hüzün olur olurda olur yani

Yazarın biyografisi

Adı:
Elizabeth Noble
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 20 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 7 okur okuyacak.