1000Kitap Logosu
Fazıl Kırkbir
Fazıl Kırkbir
Fazıl Kırkbir

Fazıl Kırkbir

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
8.1
14 Kişi
40
Okunma
6
Beğeni
714
Gösterim
Cihan Yılmaz
Toplum Mühendisi'yi inceledi.
192 syf.
·
Puan vermedi
Kitap hakkında çok bir araştırma yapmadan ismine bakarak aldım. Akademik bir çalışmadan ziyade roman şeklinde olduğunu anladığım anda peki tamam bu şekilde de okurum dedim. Kitabın önsözünde şöyle bir ifade ile karşılaştım: "Bu kitap yapıcı tüm eleştirilere açıktır. Eleştirilerinizin saygıyla kabul edileceğini temin ederim. Ancak acımasızca eleştiri yapıp bu kitaba safsata diyecek kişilerin uzun bir emek sonucu ortaya konan ve içindeki bir konunun bazı bilgileri için üç yıl süren bir nitel araştırmanın uzmanları tarafından yapılmış olduğu bilgisini de göz önünde bulundurmalarını rica ederim." Bir kitabın önsözünde böyle bir paragrafın olması beni şaşırtmıştı. Bir yazar şunu söyler mi hiç? Ben yazdım oldu esasta ortada bir emek var beğeniverin gitsin. Evet demiş ve yaptığı çalışma da tam olarak bu!
Toplum Mühendisi
OKUYACAKLARIMA EKLE
1
BKM KİTAP
Sponsorlu
HAFTALIK KİTAP SEÇİMLERİ
Bu hafta sizin için seçtiğimiz kitaplar :) - Mitlerin Özellikleri - Mircea Eliade - Ardıç Ağacının Altında - Selçuk Altun - Kara Kitap - Orhan Pamuk - Fikrimin İnce Gülü - Adalet Ağaoğlu - Yıldız Gezgini - Jack London bkmkitap.com/kitap/cok-satan-kit...
3
609
Eda
Toplum Mühendisi'yi inceledi.
192 syf.
·
Beğendi
·
8/10 puan
Pazarlama Taktikleri
Bir akşamınızı, zamanın en büyük uyuşturucusu ve boş vakit geçirme araçlarından biri olan televizyon yerine bu kitaba ayırın ve belki hiçbir yerde okuyamayacağınız pazarlama ve yönetim taktikleri yanında tarihte ayağımıza Pranga vuramayanların, şimdi beyinlerimize o prangaları Nasıl vurmaya çalıştıklarını ve amaçlarına ne kadar yaklaştıklarını okuyun.
Toplum Mühendisi
OKUYACAKLARIMA EKLE
9
Ünsal Kuş
Toplum Mühendisi'yi inceledi.
192 syf.
·
Beğendi
·
2/10 puan
Bu kitap çok daha iyi olabilir
Bilgi açısından çok zengin bir kitap ama hikaye kısmı çok zayıf daha iyi bir kurgu ile insanlar hikayeyi okurken fark etmeden Bilgi verilebilir. Ama okunmaya değer.
Toplum Mühendisi
OKUYACAKLARIMA EKLE
10