Hope Tarr

Hope Tarr

Yazar
7.4/10
17 Kişi
·
45
Okunma
·
4
Beğeni
·
1.042
Gösterim
"Bir insanın görüntüsünü değiştirmek o kişinin kişiliğini değiştirmekten daha kolaydır."
Lokmanın kendisi ne kadar tatlı olursa olsun, kafasındaki düşüncenin kendisi kadar tatlı olamıyordu.
432 syf.
·2 günde·Beğendi·8/10
Kitap bir aşk kitabı gibi görünse de ülkemizde kadına uygulanan taciz ve tecavüzün yetersiz ceza verilmesi hatta üstünün kapatılması konusuna güzel bir örnek. Victoria döneminde yaşayan ve gücü elinde bulunduran erkeklerin her yaptığının yanına kar kalması, madur kadınların düştükleri durumlar güzel örnek bir hikaye ile anlatılmış. Geçiş sürecindeki dönem ve parlemento tarihi bilgilerle okuyucuya sunuluyor. Bu tür kitaplar farkında olmadan bizi bilgi sahibi yapıyor. Okunmalı.
408 syf.
·Beğendi·10/10
Aman Allahım, bir aşk romanında bu kadar olay, entrika, aksiyon... Cidden enteresan bir biçimde bol aksiyonlu üstüne üstlük çoook da güzel bir aşk romanıydı. Artık bu tarz dönem aşk romanlarından sıkılan ben bu kitabı tam da bu sebeplerle bayıla bayıla bitirdim. Kesin okuyun.
408 syf.
·4 günde·6/10
İndirimli hatta çok çok indirimli bulunca topladığım kitaplardan biri.Kitap çabuk bitiyor.Konusuna gelince 1800 lü yıllarda Napolyon'un savaşları sırasında bir genç kızın abisi kaçırılıp fidye istenir.Kızın abisini kurtarma çabaları anlatılıyor.
Oyun olarak başlayan tatlı bir kaçamak şimdi onlar için nefes kadar önemli bir ihtiyaca dönüştü. Hope Tarr'ın kaleminden çıkan yine muhteşem bir eser...
408 syf.
·Beğendi·10/10
çok eğlenceli bir solukta okuyacağınız bir aşk kitabı arıyorsanız hemen alın derim.bir gecede bitirdim.konusu ,karakterleri,çevirisi güzel.kitaplığınıza onun için şimdiden bir yer açın derim. :))))

Yazarın biyografisi

Adı:
Hope Tarr
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 4 okur beğendi.
  • 45 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 27 okur okuyacak.