J. R. Rain

J. R. Rain

Yazar
7.6/10
30 Kişi
·
74
Okunma
·
2
Beğeni
·
1567
Gösterim
Adı:
J. R. Rain
Unvan:
Roman Yazarı, Eski Özel Dedektif
Pacific Northwest tam zamanlı yazar, eski bir özel dedektif. Küçük köpeği Sadie ile küçük bir adada küçük bir evde yaşıyor. Altmış romanın yazarıdır.
“Sevgi dolu bir ilişkiyi ayakta tutmak için gerekenleri hepimizin unutuyor olması çok şaşırtıcıydı gerçekten.”
J. R. Rain
Sayfa 55 - Martı Yayıncılık
“Bize bahşedilen hayatta mümkün olan her şeyi yapmak, hayatı, hatta bir ölümsüz için bile, bir hediye olarak görmek. Olasılıkları bir düşün Samantha. Yapabileceğin iyilikleri bir düşün. Hayat çok kıymetli. Hatta o boşluğun içinde yaşayanlar için bile.”
J. R. Rain
Sayfa 263 - Martı Yayıncılık
“Yağmuru seviyordum. Her şeye ve herkese dokunuyordu. Hiçbir şey ondan kurtulamıyordu. Benim gibi bir ucubeyi bile dünyaya bağlı hissettiriyordu.”
J. R. Rain
Sayfa 92 - Martı Yayıncılık
“Evet, yalnızdım, ama bu her zaman değiştirilebilirdi. Yalnızlık kalıcı değildir.”
J. R. Rain
Sayfa 285 - Martı Yayıncılık
336 syf.
·4 günde·6/10
Samantha Moon, 2 çocuk sahibi evli bir vampir. Geçirdiği talihsiz bir saldırı sonucu vampir olmuş yani son 6 yıldır.. Bu saldırı ona çok şeye mal olmuştu. Kitap akıcıydı ama benim beklentim çok yüksekti galiba bu yüzden sönük buldum. Aslında epey bir kitaptan oluşan seriymiş yine bilmeden aldım ama sonraki kitaplara merak hissi uyanmadı ve bu kitapla kalacağım seriye devam etmeyeceğim.
336 syf.
·Beğendi·9/10
Vampirlere farklı bir bakış açısı ile yazılmış oyle fantastik degil de polisiye katılmış.. kurtadamlar da aslında vampirlee gibi aynı zorluğu yaşayan canavarlar olduğu anlatılmış serileri var eğer alabilirsem okuyacağım
336 syf.
·6/10
Uzun zamandır okuduğum en iyi vampir kitaplarından birisi.
Ayrıca diyalogları gerçekten keyifli ve kesinlikle zekice!
336 syf.
·1 günde·7/10
#kitapyorumu
#rain
#geceninkanatları
#2019
-23.kitap
#alpsanlı çevirmen
#sayfasayısı 336
Gençler bu tür kitapları seviyorlarmış.Benim için genelde kitap olması yeterli yani ne gelirse elimize okuyoruz.
Samantha bizim iyi bir vampir arkadaşımız
Dedektiflik işinde bu yeteneğini kötüleri alt etmek için kullanması güzel.Hafiften flört aşamasında olduğu birde kurtadam arkadaşı bulunuyor.Elinde olan 2-3 davanın haricinde birde sorunlu bir eşi var.çocuklarını seven bir anneyi de unutmuyoruz tabii.Kitabın sonunda olayların tatlıya bağlanması, diğer bir tabirle adaletin yerini bulmasını beğendim.
Biraz çeviride ufak hatalar olsada pek etki yapacak bir durum yok.Akıcı ve sürükleyici bir kitap olarak not alabilirsiniz.Vampirli kitaplarda genelde bulunan müstehcen terimlerin olmaması bizim icinde artı bir puan vermemize neden oldu.kitapla ve esen kalınız.
336 syf.
·Puan vermedi
Kitap benim hoşuma gitti ve bir gün içerisinde bitirdim. Kitapta vampir bir özel dedektifin bir dava ile ilgilenmesini ve o sırada yaşananları anlatıyor. Samantha Moon, iki çocuğu olan bir vampir. Geceleri özel dedektiflik yaparak yaşıyor - ki bayağı uzun yaşayacak - birde internette yazıştığı Fang 'ı var tabiiki. Fang' i merak ediyorum. Kitabın konusu kısaca bu. Yazarın anlatımı, dili çok güzel ve sürükleyici. Fantastik-polisiye seviyorsanız okumanızı önerebilirim. Ben kitabı beğendim.
4,7/5
304 syf.
·7/10
Üç kitabıda çok beğendim sadece sonunun böyle bitmesini istemezdim çok açık uçlu bitti yani sanki yazması gereken birkac sayfa daha varmış gibi geldi sonu harici kitap güzeldi

Yazarın biyografisi

Adı:
J. R. Rain
Unvan:
Roman Yazarı, Eski Özel Dedektif
Pacific Northwest tam zamanlı yazar, eski bir özel dedektif. Küçük köpeği Sadie ile küçük bir adada küçük bir evde yaşıyor. Altmış romanın yazarıdır.

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 74 okur okudu.
  • 3 okur okuyor.
  • 38 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.