1000Kitap Logosu
Resim
Jaci Burton

Jaci Burton

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
6.6
65 Kişi
156
Okunma
10
Beğeni
1.948
Gösterim
Unvan
Amerikalı yazar
Yaşamı
Jaci Burton, içinde her zaman öğretmen olma isteği daha ağır bastığı için romantik komedi ve erotik romanlar yazmaya başlamış bir yazardır. Hep sevdiği iki mesleğe karşı olan tutkusunu, roman kahramanlarının bir çoğunu bu mesleklere sahip karakterlerden oluşturarak göstermektedir. bu meslekler öğretmenlik ve hemşireliktir. Üç çocuk annesidir. Oklohama, ABD'de yaşamaktadır.
288 syf.
·
3 günde
·
4/10 puan
Merak ve hevesle okumaya başladığım tüm kitaplar beni hâyâl kırıklığına uğratmak zorunda mı? Hem de son sayfalarda? Hem de kitap hoşuma gitmişken son dakikada? Ne desem bilmiyorum. Yazarın, güçlü kadınlar ve ne istediğini bilen erkek karakterler yazmasından çok hoşlanıyorum. Bu kitapta da işler böyleydi. Elizabeth yönünden böyle de devam etti. Ama Gavin? Gavin! Kaç yaşına gelmiş bir adamın, bu kadar şey yaşadığı bir kadınla ilgili kolayca dolduruşa gelmesinin pek kabul edilir bir yanı yok benim için. Sıkıntılı bir ruh halinde diye, sevdiği kadına hakaret etmesinin (hem de ne hakaret) de kabul edilebilir bir yanı yok. Gavin'in son sayfalarda yaptığı hiçbir şeyin elle tutulur bir yanı yok zaten. Mick üzerinden boş yere gerginlik yaratılmaya çalışılması da ayrıca gereksiz bir olay. Tara ve Nathan affetmişken, bu saçma yükselmeler niye Mick, ha niye? Of, hiç sevmedim kitabı. Aslında sevmiştim ama son sayfalarda kitap kendi kendinin ipini çekti. En merak ettiğim ama en çok hüsrana uğradığım kitap oldu.
Oyunbozan
6.6/10 · 62 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
336 syf.
·
3 günde
·
Beğendi
·
7/10 puan
Serinin en keyifli kitabıydı. Jenna ve Tyler'in; ilişkisini, hayalleriyle ilgili birbirlerini desteklemelerini ve sıkıntılı zamanlarında birbirlerine iyi gelmelerini severek okudum. Aralarındaki ilişkinin fiziksel bir yakınlıktan ibaret olmaması, her anlamda birbirlerine yakın olmak isteyen ve samimiyetlerini hissettiren bir ikili olmaları da çok güzeldi. Jenna ve Tyler bu serideki favori çiftim oldu.
Kuralsız Oyun
6.7/10 · 36 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
376 syf.
·
3 günde
·
Beğendi
·
6/10 puan
Kitabı okumaya başladığımda, niye böyle kötü kitapları bulup duruyorsun, diye kendime kızıyordum ama hikaye ilerledikçe fikrim değişmeye başladı. Bunun en büyük sebebi de karakterleri sevmem oldu sanırım. Ne istediğini bilen ve bunun için mücadele eden Mick ile hayatında büyük sorumlulukları olduğu için gözü kapalı olmayacak ilişkilere girmek istemeyen ve doğal olarak kendini geri çeken, aynı zamanda kendi ayakları üzerinde böylesine güçlü duran Tara, başlarda çok da ilgimi çekmeyen hikayeyi sevmemi sağladı. Hikâye de ilerledikçe daha keyifli bir hâle geldi zaten. Mick'in ailesinin samimi tavrına ve Tara'ya olan yaklaşımına bayıldım mesela. Ayrıca yazarın, anne babaların ilgisizliğinin yol açacağı sıkıntıların büyüklüğüne ve Tara kadar zorlu bir hayatı olan birinin de pes etmeyip çalışıp çabalarsa başarıyı yakalayabileceğine dair verdiği mesajları da sevdim. İkinci kitapta, bu kitabın kötü kraliçesi Elizabeth'in hikâyesi anlatılacağı için de epey heyecanlandım. Ara vermeden ikinci kitaba başlamayı düşünüyorum.
Kusursuz Oyun
6.6/10 · 56 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.