Jen Wainwright

Jen Wainwright

Yazar
9.3/10
3 Kişi
·
6
Okunma
·
0
Beğeni
·
391
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
Nerede Bu Mirketler çocuklarla vakit geçirebilmek açısından çok zevkli bir sunum olmuş. Serinin üçü de çok güzel. Dikkat vererek zevkle mirketleri arayıp bulup işaretliyorsunuz. Dünyanın farklı ülkelerinde gezip tekrar tekrar kayboluyorlar. Biz çok beğendik. Çocukların aksine yetişkinlerinde gayet zevk alabileceğini düşünüyorum. Biz post-it yapıştırıp sonrasında tekrar kaldırıp baştan başlıyoruz. Çocuklarla vakit geçirmek için birebir. 5-10 yaş aralığına tavsiye ederim.
Yine görsel anlamda çocukları şaşkına çeviren bir kitap. Bu sefer mirketler zaman yolculuğu ile dünyanın farklı ülkelerinde geziniyorlar ve yine kayboluyorlar!!!!
Mirketler bu sefer de tatile gidiyorlar ve yine yine kayboluyorlar ama bu kez bulmak çok daha zorlaşmış gibi! Çocuklarla uğraşıyoruz bulmaya zor gerçekten de, ama yine görsel şölen!
Çocuk kitapçısında görüp atlayıp aldığım şahane, eğlenceli bir görsel şölen kendisi! Mirket ailesinin dünyanın ünlü ve farklı yerlerindeki turistik gezilerinde, kalabalıklara karışmaları sonucu kaybolmaları işin özü. Siz çocuğunuzla mesela Moi Moi heykellerinin arasında, Rio karnavalında, Buckhingham Sarayı çevresinde mirketleri ararken o bölge hakkında bildiğiniz ve/veya daha önceden çalışıp öğrendiğiniz yerleri de anlatıyorsunuz. Çocuğunuz da arkadan arkadan kültürel anlamda kulak dolgunluğuna ulaşıyor ve unutmuyor. Elbette ki ara ara tekrar etmek gerekiyor.

Yazarın biyografisi

Adı:
Jen Wainwright
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 6 okur okudu.
  • 5 okur okuyacak.