Jill Amy Rosenblatt

Jill Amy Rosenblatt

Yazar
3.4/10
19 Kişi
·
48
Okunma
·
1
Beğeni
·
995
Gösterim
Adı:
Jill Amy Rosenblatt
Unvan:
Yazar
Nejla GÜNEŞ
Nejla GÜNEŞ Aşk Mutfağında Bir Tutam Dostluk Bir Ölçek Mutluluk'u inceledi.
448 syf.
·3/10
çok sıkıcı başladı..Son derece amatörce betimlemeler ve dağınık konu anlatımları var. Sır başladığım kitabı bitirme prensibim yüzünden zor da olsa okuyacağım.. :(( Daha önce de yazarların ilk romanlarını okumuştum . Ama bu gerçekten de vasat bile sayılamazdı. Son derece amatörce ve dağınık bir anlatım şekli. Hiç bir düzene ve akışa uymayan karakter ilişkileri.. Bitirmiş olmak için bitirdim işte..
Simge Demir
Simge Demir Aşk Mutfağında Bir Tutam Dostluk Bir Ölçek Mutluluk'u inceledi.
448 syf.
·1/10
Oldukça sıradan hangi amaçla yazıldığını tam kavrayamadığım kimseye tavsiye etmediğim bir kitap. Kitapta o kadar çok karakter var ki bir süre kimin kim olduğunu kavrayamıyorsunuz. Bütün karakterlerde kitabın başında bir anda okuyucuya sunuluyor. Buda insanda kafa karışıklığına neden oluyor. Kitapta farklı karakterlerin ağzından okuyoruz olayları ki bence buda gereksizdi. Konusu da sıradandı. Parama yazık olduğunu düşünüyorum. Normalde kitapları bu kadar sert bir dille eleştirmem ama bu kitap tam bir faciaydı. Kimseye tavsiye etmiyorum.
SihirliFlut
SihirliFlut Aşk Mutfağında Bir Tutam Dostluk Bir Ölçek Mutluluk'u inceledi.
448 syf.
Kapağının sizi yanıltmasına izin vermeyin. Vasat bir kitap. Tavsiye etmem. Paranıza ve zamanınıza yazık. Çok ucuza bulursanız ya da kitapsız kalırsanız okuyun. Eklemeden geçemeyeceğim çevirisi de başarılı değil.
Harun Arslan
Harun Arslan Aşk Mutfağında Bir Tutam Dostluk Bir Ölçek Mutluluk'u inceledi.
448 syf.
·6/10
Aşk üzerine atıştırmalık. Amerikan hayat tarzı ve bu tarzın getirdiği ilişkiler aşklar üzerine yazılmış. Okuması kolay, insanı yormuyor sıcacık bir tarzı var.
Clair de Lune
Clair de Lune Aşk Mutfağında Bir Tutam Dostluk Bir Ölçek Mutluluk'u inceledi.
448 syf.
·11 günde·4/10
Vaktiniz varsa zaman geçirmek için okunabilecek bir kitap. Olaylar çok uzatılmış. Fazlaca insan ismi geçtiği için kitapta bir yerden sonra sıkabiliyor okurken. En sevdiğim karakter Robert oldu. Kitabın başından sonuna kadar çizgisini bozmadı, istediği şeyden vazgeçmedi ve sonunda da kavuştu...
448 syf.
·4/10
Çerez olsun diye alınan ama onu bile zar zor veren, hikaye örüntüsü gayet karışık giden ,sanırım çevirisi de kötü bir kitap. Eğer çok ucuza bulursanız ya da kitapsız kalırsanız okuyun.
çağın eracar
çağın eracar Aşk Mutfağında Bir Tutam Dostluk Bir Ölçek Mutluluk'u inceledi.
448 syf.
·9/10
Adin da anlaşılacağı gibi bir aşk romanı okurken içinizi ısıtacak yaşamlar ben severek okudum ve yazarin anlatımı da gayet sürükleyici bu kitaba puanim 10 üzerinden 8 "Hayatları farklı istikamette seyreden ve birbirine dostluk bagiyla bağlı olan üç kadının öyküsü, yüzünüzde bir tebessüm ve hayatiniz da bir iz bırakacak"

Yazarın biyografisi

Adı:
Jill Amy Rosenblatt
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 48 okur okudu.
  • 12 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.